Які наслідки при дублюванні товарів в різних акаунтах PMax?

Каковы последствия дублирования товаров в разных аккаунтах PMax? Performance Max
 

Ось чому не варто пересікати одну і ту саму товарну позицію в різних перформансах, якщо в них сигнал відносно однаковий.

Результати першого прикладу товарної позиції

Ось, наприклад, беремо оцю товарну позицію, вона дуже яскрава. Вона була в чотирьох кампаніях, доступна вже залишилася в двох кампаніях. Наче її загальний результат досить не поганий.

Але якщо ми подивимося зараз ось в другу кампанію, в якій вона знаходиться, вона за останні сім днів начебто зробила 21 конверсію, рентабельність 4,85 – суперський результат.

За останні 30 днів, якщо взяти, вона не настільки класно тут в рентабельності десь. Ну давайте так, відносно десь працювала класно, десь досить низько, неефективно.

Якщо ми зараз подивимося на ось оцю кампанію, першу. Вона в нас топова по конверсіям, здається це ця позиція. Ось вона. Якщо я перейду в топову позицію в мене вийде що якраз той момент коли вона почала розкачуватися в другій кампанії в першій вона стухла.

Ну, тобто, це не ці конверсії плюс конверсії з іншої кампанії, а при коригуванні підвищеня рентабельності в цій основній рекламній кампанії повністю стухла інша товарна позиція в іншій кампанії. Тобто в топовій через підвищення рентабельності вона стухла, а в старій кампанії, точніше в новій старій кампанії, навпаки. Там залишилась низька рентабельність, вона пішла на підйом.

Результати другого прикладу товарної позиції

Це ж саме можна поглянути в іншій товарній позиції. Ось, наприклад, візьмемо цей товар. Берем, наприклад, ось третю кампанію. Він активний в трьох кампаніях.

Він якраз пішов в цьому блоці по одній простій причині. Тобто до цього цей товариш взагалі не показувався, абсолютно. От тупо не мав показів допоки там не почали в тих топових кампаніях підвищувати, нарощувати рентабельність. Тобто в цій кампанії я б цю товарну позицію призупинила, тому що тут зараз не супер класний результат по рентабельності, треба вище. Тут 5,25. дві конверсії. Тому я би тут її стопнула.

Дивимося що в інших відбувається. Беремо ось оцю другу кампанію, в якій також працювала ця товарна позиція. Що тут відбувається? У нас якраз за останні сім днів, бачите тут вона впала в кліках. Тут вона мала проміжок якоюсь активності, тому що почалось підняття рентабельності. Але тут всього 8, ну 9 конверсій. 2,56, тут стовідсотково вона призупиняється.

І ось топова рекламна кампанія, в якій вона генерує більше всього конверсій. Як тільки ми підняли рентабельність – цей товар перестав конвертити. Ось що відбувається, хоча загальна рентабельність досить гарна. Але в цій кампанії підняв клієнт до 400% рентабельність, ця товарна позиція перестала тут працювати. І вона потягнулася в інші кампанії.

Результати третього прикладу товарної позиції

Давайте третю позицію. Кажуть: один раз – випадковість, два рази – співпадіння, третій раз – це вже закономірність. Це що у нас тут – два. Нехай буде ця кампанія. Так само – берем цю товарну позицію, йдемо сюди, дивимося.

Тут взагалі вона щось провалилась в рентабельності. Хоча ні 4,78 отут тільки 2,09. Досить непоганий результат як для цієї товарної позиції. В цій кампанії був лише один день де там прям супер щось таке було. Ця кампанія поки що вважається ефективною для цієї товарної позиції.

Беремо топову рекламну кампанію, а тут якраз навпаки. Після початку підняття рентабельності ця товарна позиція перестала бути ефективною. Наприклад в даному випадку в цій топовій кампанії варто виключити цю товарну позицію на відміну від інших кампаній.

Висновок чому не треба пересікати товари між собою

Ось чому варто не пересікати товари між собою в різних перформансах, якщо не дотримуватися певної пріоритетності в показах. Пріоритетність в показах при однакових таргетингах, якщо ви не проводите потоварний аналіз. Ось в чому складність таких проектів.

 

Яна Ляшенко
Оцініть автора
Adwservice
Додати коментар

Сергій Шевченко Google-логіст GoogleLogist
GoogleLogist
Пакет послуг «90 днів Google реклами», допоможе зробити Вашу рекламну кампанію не тільки вигідною, а й збільшити продажі з неї