Контекстна реклама на Великобританію: особливості ДПО і пошуку

Привіт. Мене звуть Яна Ляшенко – Google логіст. У сьогоднішньому відео будемо розбиратися, що можна зробити з пошуком на Великобританію, щоб він почав конвертах.

Почнемо розглядати в рекламному обліковому записі. Нагадую, тематика – виробництво рекламних, маркетингових гаджетів. Рекламний аккаунт зараз відобразиться на екрані. Бачите, трохи, в принципі, трафіку було по рекламній кампанії. Зараз додам кліки. Трохи трафіку. Всього 112 кліків. Досить мало. Ціна за клік 2,18 злотих.

Середня ціна за клік для пошукової РК

Скільки дзвінків і продажів я отримаю замовивши у Вас контекстну рекламу?

Мені потрібно порахувати конверсію мого сайту Заповнити бриф
самостійно
3 хвилини

Розрахувати потенційний прибуток від реклами Калькулятор
контекстної реклами Гугл

Особливості контекстної реклами на Великобританію

Хто дивився попереднє відео по ДПОшке, де була реклама на Польщу – був 1 з чимось злотий. Відразу відчуваємо – Британія трошки поконкурентнее, ніж Польща. Цим Великобританія відрізняється. Повинні завжди пам’ятати, що Великобританія відрізняється від усіх європейських країн – тим, що це найстаріший ринок е-Коммерс. Причому настільки старий, що там вже виробилися свої лідери, підвалини, умови аукціону, інше. Великобританія, вона не проста в заході на конверсії, як може здатися з першого погляду. Причому Великобританія дуже різношерста в прийнятті рішень. Здавалося б, Британія не особливо великий шматок Європи. Порівняно, відносно. Вона настільки насичена різношерста аудиторія, абсолютно по-різному приймає рішення, що доводиться іноді викручуватись по максимуму. Ірландія окремо. Уельс окремо. Коротше, є нюанси, фішки. Не думаю, що будемо розглядати на базі даного рекламного аккаунта. Якщо потрібно подібне відео – чекаю коментарі і like під відео, безпосередньо.

До речі, Британія завжди відрізняється від ринку США. Про це питали. Не знаю, чи потрібно це відео в порівнянні і в якому контексті його проводити. Звичайно, британці – це більш конверсійна аудиторія, ніж італійці. Італійці, здається, сама НЕ конверсійна частина Європи. Там склалося історично.

Аналіз існуючої рекламної кампанії клієнта

Дивимося. Тут один вид рекламних кампаній – ДПОшка. Зробимо разсегментацію за видами конверсії – побачимо, що вона за проміжок часу з 25 квітня, вже майже місяць, привела всього три цільових дій. Все інше – додавання в корзину. Швидше за все карт. Через це вартість за конверсію сильно зростає. Беремо 243. Давайте 244 поділимо на три штуки. Уже по 81 злотого, як бачите. Конверсія не особливо і рентабельність 2,06 при беззбиткової, десь п’ятірку. Реклама працює в мінуса.

Рентабельність рекламної кампанії

Що зробити, щоб ДПОшка початку конвертуються? Нагадую, що динамічні пошукові оголошення – вид рекламних кампаній, в якій в основний частці підбирає ключові слова з сайту або з фіда, в залежності від налаштування.

Чому немає конверсій з Google Ads?

Що бачимо? Чому не конвертах? По-перше, в конверсіях є додавання в корзину. Якщо цієї мети найпростіше досягати – вона буде генерувати цю мету. Якщо подивимося по вартості ціни за конверсію, то вона в цю мету за вартістю не вписується в початкові вихідні дані по цільовій ціні за конверсію. Якщо додаємо якусь мікроцель, яку легко системі досягати, вона буде оптимізуватися в розрізі лише даної мети. Завдання отримувати гроші безпосередньо з рекламного аккаунта – все мікроконверсіі повинні відразу відсікати.

Хіба, що вмієте розгойдувати рекламні акаунти на мікроконверсіі. Не у всіх рекламних акаунтах це заходить. Не всі фахівці зможуть і вміють робити правильно, коректно. Зазвичай це затестіть якісь, бета тести, з того спрацювало, пішло випадково. Цілеспрямовано мало хто може розгойдувати, і спочатку завжди розгойдувала б на макроконверсіі. Можна заощадити досить пристойний шматок часу.

Мало на яких рекламних акаунтах можна розгойдати на мікроконверсіях. Плюс, бачимо, що задана цільова ціна за конверсію 8, а вже 14, як би по факту. Уже, апріорі, Google не досягає заданої цільової ціни за конверсію. Значить надалі ця ситуація буде лише погіршуватися. В якому плані погіршуватися? Чи не буде віддачі в трьох транзакціях. Вона почне оптимізуватися по 15, 20 злотих в розрізі цієї карт системи.

Усі транзакції за період

Як можна поліпшити якість динамічної пошукової реклами?

Що потрібно зробити для поліпшення якості відпрацювання динамічної пошукової? По-перше, переглянете мети динамічної реклами. При якомусь іншому рекламному акаунті, де працює одна категорія, вони не зможуть пропорційно приносити однаковий результат. Як варіант, можна затестіровать, подивитися, чи почнуть вони конверт на даній географічній точці.

Подивимося – різні категорії товарів мають різну вартість за конверсію. З точки зору оптимізації, кожну з категорій, якщо вони абсолютно різні, винесла б в окрему групу оголошень. Для кожної групи оголошень задала б цільову ціну за конверсію. Якщо 8 злотих для даної групи може бути навпаки варіації знаходження більшої кількості конверсій, то для категорії custom silicone wristbands – це вже досить істотний обмежувач. Коефіцієнт конверсії, на хвилиночку, 8,51.

Коефіцієнт конверсії

Звичайно, мінусом є те, що багато мікроконверсій, як корзина. Це побачити не зможемо. На цій, звичайно, сторінці, в даній звітності, сегментації по виду конверсії не зможемо провести. Це причина, чому потрібно різні категорії сторінок виділяти в окремі групи оголошень. На рівні груп оголошень є сегментації в розрізі різних видів конверсій. Йдемо далі.

Бачимо різницю. Значить потрібно для кожної категорії призначати персональну ціну за конверсію. По-друге, перевіряла б показувати в принципі, у видачі пошукової. Для цього дивимося спочатку на відсоток отриманих показів. Нагадую, де він знаходиться – в показниках конкуренції. 10 відсотків. Десять відсотків – мало. Якщо на 10 відсотках отримали три конверсії, то на 50 відсотках можемо отримати пропорційно більше результат, якщо все правильно організуємо.

Відсоток отриманих показів в пошуковій мережі

Бачимо невеликий відсоток осідання. Дивимося по статистиці аукціону, де знаходимося. Досить багато конкурентів. Основний – це цей lancasterprinting.co.uk. Ще кілька сильних конкурентів, з якими, в основному, перетину по семантиці йде з цим товаришем. З ним, в основному, частки потрібно боротися.

Статистика по конкурентам

Дивіться вивести зараз в аукціон вище – простіше простого. Питання, для отримання пропорційно більшого результату. Йдемо в семантику нашу і спробуємо зараз знайти по якомусь запиту. В топах вже не показують, на жаль, під органікою не показують. Йдемо далі. Тут не бачу нас. Основний конкурент був lancasterprinting.co.uk. Він, товариш, який найбільше за все у всіх зжирає трафіку. На жаль, 10 відсотків не дозволять нам нас побачити. Не дає можливості мати обсяг трафіку в рекламній кампанії.

Що зробити для поліпшення ситуації?

Що робимо? В першу чергу, якщо прибираємо мікроконверсію з фіксацією, якщо будемо орієнтуватися по макроконверсіі. Другий момент. Основна частка замовлень, більше B2Bшная історія, відбувається через дзвінки – потрібно підключити систему фіксації дзвінків, як окремих цілей в Google Ads.

Є дзвінки, не форми, а дзвінки – важливо фіксувати їх кількість, щоб далі розхитати систему під цільову ціну за конверсію на дзвінках. Ця транзакція або «Форма відправлена» – на них пробувати оптимізуватися, так як їх дуже мало. Перейшла б на ручну ціну за клік. Виділила б всі категорії в окремі групи оголошень, щоб в подальшому відслідковувати ефективність в розрізі різних конверсій видів. Щоб побачити, яка категорія приносить більше форм, яка навпаки – транзакцій. Далі на ручний ціною за клік пробувала б збільшувати цей відсоток отриманих показів. 85% – втрата через рейтинг. Втрачаємо через обмеженість цільової ціни за конверсії. Через те, що система орієнтується більше на мікродействіе.

Відсоток втрачених показів

Аналіз налаштувань. Що можна поліпшити?

Ще подивимося налаштування. Цікавлять пристрою на Польщу. Клієнт зазвичай ставив коригування мінус на пристрій. Тут немає. Добре. Бачимо, що телефони – класичний приклад е-Коммерс Великобританії. Телефони – завжди максимум показів. Завжди в топах. З них багато конверсій приходять.

Зверніть сюди увагу. 93, конверсія – 18-28. Розумію, що це конверсія Додавання в корзину. Ціна за клік практично не відрізняється, наскільки більше конверсій.

Конверсія зі смартфона вище

Чи замислюєтеся, як оптимізувати конверсію посадкової сторінки під певні гео – подивіться з якого пристрою вони роблять конверсії. Якщо мобільний – робите максимально зручний процес здійснення замовлення через мобільний пристрій. З цим потрібно покопатися. Ефект настане через кілька місяців. Це окупається. При розгляді конверсії посадочних, завжди дивляться персональні комп’ютери. Зараз все конверсії здійснюються з мобільних пристроїв. Дуже уважно до цього моменту ставитеся.

Хочете зрозуміти, що покращувати в першу чергу – швидкість на Safari, швидкість на мобільних пристроях, адаптивність з мобільним пристроєм, зручності здійснення замовлення, кнопки. Не уявляєте, є більшість інтернет-магазинів, на яких кнопка на натискання на номер телефону або на форму якусь «Відправлення», вона настільки дрібна, що пальцем не можеш в неї потрапити. Здавалося б, в 2021 році. Подивіться на процес оформлення замовлення через мобільний. Де можете щось поліпшити, поміняти місцями розташування якихось графічних елементів, щоб підвищити конверсію вашої посадкової сторінки.

Якщо комусь потрібен розбір посадкової сторінки на телефонах, відпишіться в коментарях. Можливо, організуємо подібний розбір, на прикладі якогось інтернет-магазину, безпосередньо.

На телефонах мінус коригування немає. Це супер. Інакше – конверсії не було. Значить, йдемо зараз в базові налаштування. Дивимося – Великобританія, Медійна мережа. Наскільки зрозуміла, в КММке показів немає. Як перевірити чи є покази? Вгорі на інших позиціях.

Статистика в Медійній мережі по Великобританії

Схожа історія під органікою відразу CTR – 1 відсоток. У КММ не з’являлися. Окей. Гаразд. Побачите, що в КММ багато показів генеруєте, але CTR маленький, а ціна за клік висока – можете вільно відключати той же аналіз і по пошуковим партнерам.

Ще раз промовлю. Бачите, що пошукові партнери багато показуються, але мало клікати або ціна за клік, але особливо кусаються, а конверсії немає – можете вільно вимикати цей вид таргетингу. Саме по ним не зможете зробити якусь коригування в плюс або мінус.

Пошукові партнери Google

Цільову ціну зрозуміли. Повинні зняти і перейти на ручне коригування ціни за клік. Індекс сайту. Добре. На рівні. Оптимізація. Всі мови. Питання до всіх мов досить незрозумілий. У концепції даної рекламної кампанії застосовуються всі мови. Це не мінус, що таргетіруетесь з усіх мов. Повинні завжди розуміти, що оголошення можуть клікати і не носії цієї мови. Під питанням можуть вони купувати продукцію.

Статистика по всім мовам

Розрахунок бюджету кампанії

Якщо продаєте якусь B2Bшную історію, знаєте, що покупець говорить певною мовою, менеджери, бізнес, ще хтось – краще вибирати переважно ті мови, на яких говорить ваша безпосередньо цільова аудиторія.

Бюджет повинні, на жаль, збільшити в кілька разів. Ціна за клік два злотих йде. Конверсія. Скільки вважали? 3 конверсії. Кліків 112. 3 поділити на 112. Виходить 2,67 конверсія. Давайте, 2,7 конверсія. До речі, не дуже погана. Якщо на десяти відсотках конверсія 2,7. Майже три відсотки. Є досить смачний питання щодо оптимізації та масштабування.

Що робимо? Обчислюємо кількість кліків, на які може відбуватися конверсія. На кожні тридцять сім кліків. Зараз 37 помножимо на 2,18. Виходить 81 злотий – вартість однієї конверсії. 81 при даному коефіцієнті конверсії. Дуже кусати історія. Як мінімум повинна стояти не 30 злотих, а 100 злотих під ручну коригування ціни за клік.

Обчислюємо вартість однієї конверсії

Як призначити ціну за клік

Ще один важливий нюанс. Як призначати ціну за клік? Ціну за клік можете призначати, виходячи з маржинальність. Є окреме відео, як розраховувати максимальну ціну за клік на базі маржі і конверсії сайту. Можете приблизно взяти ті середні значення, які тут виходили за фактами.

Розраховуємо, значення середні – берете маржу в якомусь грошовому еквіваленті. Припустимо, 50 злотих. Множите на конверсію 0,267. Буде 1,33. Це точка беззбитковості в ціні за клік, при якій виходите в повний нуль. Віддаєте всю маржу на те, щоб продати цю одну-єдину товарну позицію. План приблизно зрозумілий, що потрібно зробити з ДПОшкой? Зрозумілий.

Налаштування оголошень Google Ads на Великобританію

За оголошенням, на жаль, не даватиму рекомендацій. Оголошення створюється автоматично, самою системою. За розширенням зможу дати орієнтовні коригування.

Розширень немає. Сумно. Розширення завжди додаємо. Завжди. У будь-яку пошукову рекламну кампанію. Розширення потрібні. Для чого вони потрібні? Ці хлопці, малятка, додаткове уточнення, структуровані, допомагають збільшувати оголошення. За ту ж вартість отримуєте більше рекламного простору. Потрібно просто додати текст. Це не складно.

Другий важливий момент, вони збільшують кликабельность оголошення. Особливо на мобільних пристроях, звідки тут в Великобританії йдуть конверсії. Більше оголошення. На мобільних пристроях займаємо більше місця – вище ймовірність, що на нас клацають, куплять. На мобільних, ходити по сторінках не особливо зручно, як бачили тут основна частка конверсій йде з мобільних.

Що додаємо? Додаткові посилання. Уточнення. За скільки штук? Додаткових – мінімум по вісім. Уточнень – мінімум 8. Структурованих – мінімум два. Номери телефонів, звичайно, за бажанням. Бажано, додати, щоб була можливість з мобільного пристрою зателефонувати. Адреса, якщо є якась фізична локальна точка – рекомендую її додати. З’являється можливість в подальшому запустити вид рекламних кампаній – локальні компанії.

Локальні компанії – ідеально працює на генерацію дзвінків, прокладку маршруту, приїзд в фізичну локацію. Рекомендувала б задуматися над фізичною локацією в Google Мій бізнес. Це крутий інструментарій, який розширює, дає багато можливостей для будь-якого рекламодавця на певній географічній точці.

Ціни. За бажанням. Якщо вони часто змінюються – не додають. Якщо ціни є якісь статичні – можете додати.

Промоакція, яка тут безпосередньо доступна. Якщо є знижки, розпродажі умови, інші. Чим зручно? У промоакції, їх терміни дії розпродажів, знижок. Якщо вона закінчилася, не потрібно пам’ятати про те, що потрібно вимкнути це розширення. Воно автоматично перестане працювати.

Додаєте все по максимуму. Звичайно, тут немає інших типів розширень. Це стає специфікою конкретно даного рекламного аккаунта або набору рекламних кампаній, в залежності від того, звідки вони створювалися

Що повинні зашити в додаткових посиланнях? У додаткових посиланнях зашивають то, що будуть шукати клієнти. Формулювання, на яких говорять клієнти. Клієнтам потрібні якісь браслети, гумові браслети з написами, слоганами, з логотипом. Необхідно це прописувати. Терміни 48 годин, знижки якісь, промоакції, умови, спецумови, замовлення від такого-то кількості, інше. Більш конкретизовано.

Не робіть зелені, червоні, помаранчеві браслети або іншого типажу продукту, образно говорю. Щоб не було послідовно. Замовити з логотипом, корпоративне замовлення. Клієнт B2Bшний – прям в розширеннях пишете – для B2B, роздробу, одиничні замовлення, замовлення для такого-то.

Це додаткова посилання. Вона повинна бути клікабелье. Цим можете користуватися.

Уточнення. Це текстівки, які повинні описувати переваги бізнесу, безпосередньо. Доставка, терміни доставки в певній географічній локації. Обов’язково. Люди люблять цифри. У цифрах тисніть на логічні гачки, на базі яких, є можливість завжди цифрами обґрунтувати будь-яку, навіть саму дивну покупку. Це кажу – на базі середніх якихось значень. Цифри по максимуму використовуйте. Терміни доставки, куди приносите, які методи оплати, чи є знижки, якісь плюшки додаткові, переважно, від якогось обсягу замовлення є, терміни виготовлення, інші, інші можливості, які заб’ються цим мінімальною кількістю – 8 штуками.

В структурованих описах описуєте два підвиди – типи і зручність. Обов’язково їх використовуйте, щоб вони покращували ефективність рекламних кампаній.

За іншим все досить вільно в заповненні, що має бути. Розширення немає. З додаванням розширення – підвищиться рейтинг оголошення. До речі, подібна помилка і в польському рекламному обліковому записі. Це відео буде дивитися клієнт. Клієнт зможе питання, нюанс, поправити у себе і в інших своїх рекламних акаунтах.

Пам’ятаємо – розширення допомагає підвищити рейтинг оголошення за рахунок КЕП. Чим вище рейтинг, тим нижче ставка, тим вище показує. Це єдина мета для чого це робимо.

В принципі, план плюс-мінус, зрозумілий. Якщо що – чистимо трафік, розгойдуємо рекламний аккаунт на макроконверсію. Збираємо 50 конверсій цільових за останні 14-30 днів і можемо переходити на цільову ціну за конверсію. В цьому випадку стратегія почне працювати практично ідеально.

Один з важливих моментів, Лайфхак в ДПОшке. Якщо бачите, що конкурент використовує якісь специфічні терміни, фішки, переваги, що знаєте, і знаєте, що робите краще, можете поступити таким чином – можете почати з ключових слів, за якими рекламується конкурент, запустити стандартну класичну пошукову рекламу на ключові слова , в якій прописати оголошення, акцентуватися на плюсах через демонстрацію мінусів інших компаній. Особливо це актуально для B2Bшной тематики. Це міні лайфхак. Далі дивіться на текстовку оголошення, максимально враховуєте, ніж можете відрізнятися, виділитися. Насправді люди читають його. Не думайте, що не читають. Краще на цьому концентрувати увагу.

Подивіться, яке гарне, смачне оголошення, наприклад, з урахуванням того, що є. Точніше з уточненням. Це додаткові посилання, розширення ціни. Дивіться, яке гарне, насичене оголошення. Вгорі трошки підрізати, ніж внизу.

Оголошення в пошуковій видачі по Великобританії

Цей рекламодавець стовідсотково отримав саму максимально вигідну за ціною за клік, якщо зараз на нього натисну, у порівнянні з іншими рекламодавцями.

Ну, що відео корисно? Чекаю лайк. Якщо, щось незрозуміло, залишилися питання, хочеш щось додати, розширити – чекаю в коментарях. До зустрічі в новому випуску.

Залишилися питання? Отримати консультацію фахівця.
Adwservice
Сергій Шевченко Google-логіст
Пакет послуг «90 днів Google реклами», допоможе зробити Вашу рекламну кампанію не тільки вигідною, а й збільшити продажі з неї