Вартість розміщення реклами на YouTube

 

Ціна реклами на YouTube формується з двох складових: вартості налаштування і супроводу відеореклами (комісія агентства) на майданчику YouTube і оплати безпосередньо трафіку (переглядів користувачем відеоролика).

Потрібно сказати, що всі агентства працюють по-різному, і ціна перегляду однакового ролика може сильно залежати від правильно обраної стратегії і коректних налаштувань Ютуб реклами. Співпрацюючи з досвідченими фахівцями Ви отримаєте більше конверсій за ті ж гроші і при цьому заощадите загальний бюджет рекламної кампанії (адже при правильній стратегії покази реклами бачать тільки цільові користувачі, що знаходяться на обраному нами етапі воронки продажів).

Розглянемо, від чого залежить ціна на послуги підрядника на прикладі побудови стратегії ведення рекламної кампанії і її реалізації.

Скільки дзвінків і продажів я отримаю замовивши у Вас контекстну рекламу?

Мені потрібно порахувати конверсію мого сайту Описати
завдання
у заявці

Розрахувати потенційний прибуток від реклами Калькулятор
контекстної реклами Гугл

Як формується вартість розміщення реклами на YouTube?

Ціна відеореклами на Ютубі

Все залежить від складності впровадження проекту і стратегії, яка застосовується. Для прикладу візьмемо дві різні стратегії показу реклами в Ютубі: робота з холодною аудиторією, і показ оголошень тим, хто вже готовий придбати товар або послугу.

  • Робота з холодною аудиторією . Використовуємо відео про наш продукт, які допомагають людині зробити вибір з великого розмаїття варіантів. Такі ролики підходять для користувачів, які прийшли до нас на сайт за загальним пошуковим і інформаційними запитами (ще варіант: ми могли знайти їх в Медійній мережі Гугл за певними інтересами, темам сайтів і т.д.). Таким користувачам потрібно допомогти з вибором товару або послуги і познайомити з брендом (вони знаходяться на початковому етапі воронки продажів). На даному етапі ми можемо переслідувати три основні мети: заслужити довіру потенційних клієнтів до бренду, допомогти вибрати конкретний продукт, відсікти нецільову аудиторію (щоб не витрачати на неї ресурси в подальшому);
  • Робота з теплою аудиторією . В даному випадку взаємодія відбувається з людьми, які вже готові купити, вибрали продукт, але поки не вирішили у кого замовити. В даному випадку ми можемо показувати відео з відгуками про наш продукт з аргументацією чому ми краще і причинами замовити у нас. На цьому етапі важливо прискорити процес прийняття рішення (заманити користувача акцією або спецпропозицією, обмеженою за часом);

Уміння вистроювати такі віртуальні воронки взаємодії з клієнтами, використовуючи всі інструменти Google реклами і з огляду на поведінку користувачів з інших каналів залучення клієнтів і визначає рівень експертність команди яка розміщує відеорекламу в Ютубі.

Клієнт при цьому бачить результат в зекономлених грошах і значному збільшенні числа конверсій при аналогічному бюджеті.

Вартість наших послуг з налаштування відеореклами на Ютубі починається від 8900 грн. Як правило, даний вид реклами запускається в пакеті з іншими інструментами Google Adwords для підвищення ефективності всього проекту.

Скільки коштує клік по відеореклами в Ютубі?

Ціна трафіку з YouTube реклами залежить від регіону, країни, рівня конкуренції в конкретній сфері і затребуваності Вашої цільової аудиторії у інших рекламодавців.

На 2021 рік в Україні вартість перегляду відео користувачем обходиться рекламодавцеві від 0,07-0,12 грн., А в США – від 0,07 USD.

З яким мінімальним бюджетом на трафік варто починати РК на YouTube?

Якщо рекламна кампанія на Ютубі працює в комплексі з іншими рекламними каналами, то мінімальний бюджет на трафік з відеореклами – від $ 100 місяць.

Якщо ж реклама на відеохостингу – це головне джерело трафіку, то мінімальний рекомендований бюджет – від $ 300.

Порівняємо вартість відеореклами в Ютубі з радіо і ТБ

Реклама на YouTube або на ТБ

Реклама на радіо . Який результат Ви отримаєте в рекламі на радіо при бюджеті 50000 грн./міс.? Мінімальний. І Вам буде важко порахувати результат РК (скільки конверсій отримано і людей зайшло на сайт). Труднощі виникнуть і з повторними продажами – складно буде сегментувати цю аудиторію і запустити на неї рекламу-переслідування та інші види.

Телереклама . Для реклами на ТБ бюджет на РК в 50000 грн. вкрай малий (навіть починати не варто). Припустимо, Ви можете виділити бюджет набагато більше. Як в такому випадку Ви порахуєте отриманий результат і проаналізуєте його (чи окупилася реклама, скільки коштувала одна конверсія).

Реклама на YouTube . На 50000 грн. в Україні ви зможете донести інформацію про ваш бренд (продукт) конкретній, відібраній цільовій аудиторії в потрібний час, без докучання 714 285 разів! Ще раз. 714 тисяч. При цьому якщо мова йде про ролик більше 30 секунд – гроші списуються тільки за перегляди від 30 секунд відео і більше.

Хочу аудит Гугл реклами з точками зростання продажів (21 пункт)
Adwservice
Сергій Шевченко Google-логіст GoogleLogist
GoogleLogist
Пакет послуг «90 днів Google реклами», допоможе зробити Вашу рекламну кампанію не тільки вигідною, а й збільшити продажі з неї