Контекстна реклама Google Ads в Казахстані

Контекстна реклама в Казахстані

Контекстна реклама сьогодні є одним із найефективніших маркетингових інструментів, які дозволяють швидко наростити цільовий трафік на веб-сайт. Головна його особливість полягає в тому, що оголошення відображаються у результатах пошуку та рекламних блоках сторонніх майданчиків лише користувачам, які виявили зацікавленість у Вашому продукті.

Реклама Google Ads у Казахстані відноситься до недорогих способів просування з високою результативністю. Інструмент допомагає збільшити онлайн-продаж практично будь-якого товару. Єдине, що для цього необхідно, — якісне настроювання реклами. Адже лише професійний підхід до запуску кампанії є запорукою та гарантією досягнення прогнозованого результату.

Грамотні дії контекстолога дозволяють витрачати кошти рекламного бюджету з максимальною віддачею. Тому таке важливе завдання слід доручати лише фахівцям, які мають досвід та знання у даній сфері.

Наше агентство працює в галузі інтернет-маркетингу вже понад 8 років, протягом яких ми успішно вирішували цілу низку як стандартних, так і нетривіальних завдань у найскладніших нішах. Ми вміємо швидко формулювати стратегії та запускати високоефективні кампанії навіть із невеликими бюджетами. Наші фахівці конвертують кожен вкладений вами контекстну рекламу тенге в додаткові продажі та нових клієнтів.

Скільки дзвінків і продажів я отримаю замовивши у Вас контекстну рекламу?

Мені потрібно порахувати конверсію мого сайту Описати
завдання
у заявці

Розрахувати потенційний прибуток від реклами Калькулятор
контекстної реклами Гугл

Переваги контекстної реклами Google для Казахстану

Оголошення контекстної реклами в Google Ads

 1. Широке охоплення. Число користувачів Google в Казахстані в 4 рази перевищує кількість тих, хто віддає перевагу Яндексу.
 2. Геотаргетинг. Ви можете обмежити показ контекстної реклами Google, вибравши лише певні міста (наприклад, тільки Алмати та Нур-Султан), або заблокувати оголошення для неактуальних регіонів.
 3. Розширення. Додатки та розширення, що настроюються, допомагають зробити оголошення більш інформативними та помітними для потенційних клієнтів.
 4. Мовні установки. Сервіс контекстної реклами Google дозволяє настроїти кампанії на носіїв вибраних мов (наприклад, лише на російсько- або англомовну аудиторію).
 5. Доступна вартість. Конкуренція за онлайн-користувачів у Казахстані не така жорстка, як в Україні чи Росії, тому в більшості сфер діяльності кліки обходяться значно дешевше.
 6. Швидкий результат. Через кілька годин після запуску професійно налаштованої кампанії Ви побачите перші замовлення.
 7. Універсальність. Контекстна реклама в Казахстані здатна задовольнити потреби організацій будь-яких напрямків діяльності і дозволяє максимально оперативно стартувати лише бізнесам, що вийшли на ринок.

Чому замовити контекстну рекламу в агенції – гарне рішення?

Ніхто не заборонить Вам зайнятися налаштуванням реклами самостійно, але, не маючи достатнього досвіду в управлінні контекстними кампаніями, Ви можете легко зробити серйозні помилки та через незнання витратити бюджет, отримавши нульовий результат.

Доцільніше звернутися до професіоналів та замовити контекстну рекламу в Алмати в агентстві. Переваг у такого варіанта безліч:

 • Прозорі умови співпраці. Кожен абзац нашого договору є простим і зрозумілим. Бажаєте це перевірити? Ми надішлемо Вам незаповнений зразок.
 • Професійний підхід. Ось уже протягом 8 років наша кампанія працює виключно з рекламою в Google Ads, розпорошуючись на інші суміжні напрямки. Це дозволило нам стати експертами у своїй галузі.
 • Комплексність. В рамках кожного проєкту ми можемо налаштовувати та підтримувати 5 різних джерел трафіку – оголошення в КММ, пошукову рекламу Google, відео-оголошення на YouTube, торговельні кампанії Google Shopping та інструменти ремаркетингу.
 • Детально опрацьовуємо семантику. Попри те, що це забирає багато часу, для кожної пошукової фрази ми формуємо окреме оголошення, що дозволяє підвищити результативність кампанії до максимальних значень.
 • Використовуємо аналітичні системи. Відсутність можливості аналізувати результати реклами зазвичай призводить до нульової віддачі вкладень. Контролювати результати допомагає система Analytics, яку ми обов’язково підключаємо до всіх ресурсів наших замовників. Це дозволяє нам проводити регулярний аналіз значущих показників та коригувати налаштування.
 • Бережно витрачаємо рекламний бюджет. Наші фахівці відстежують нерелевантні запити та регулярно доповнюють перелік мінус-слів. Так ми відсіюємо тих, хто може натиснути на оголошення, але товар купувати не збирається. Це знижує кількість нерезультативних кліків.

Ми надамо вам повну та детальну щомісячну звітність, тому у Вас не виникне питань про те, куди були витрачені Ваші кошти та які роботи проводилися.

Як відбувається налаштування контекстної реклами в Google Ads?

Налаштування контекстної реклами в Алмати

 1. Підбір та узгодження семантики. На перелік ключових запитів впливає не лише сфера, в якій Ви працюєте, але також Ваші поточні пріоритети, регіональне охоплення та розмір виділених на рекламу коштів.
 2. Підключення систем аналітики. Не маючи детальної статистики, яку збирають аналітичні системи, відстеження результатів реклами та її адекватна оптимізація неможливі. Ми коригуємо цілі, що вже працюють, і при необхідності ставимо нові.
 3. Формування та запуск кампаній. Рекламна кампанія стартує лише після детального налаштування та успішного завершення всіх підготовчих етапів. Ми обов’язково відстежуємо результати РК.
 4. Супровід та оптимізація кампаній. Ми регулярно аналізуємо зібрану статистичну інформацію та за необхідності коригуємо налаштування, доповнюємо список мінус-слів, блокуємо неефективні майданчики, правимо тексти оголошень, оптимізуємо ставки, використовуємо нові інструменти та формулюємо рекомендації щодо покращення сторінок Вашого веб-ресурсу.
 5. Звітність. Щомісяця ми надаємо вичерпні дані щодо витрат і досягнутих результатів, на основі яких разом з Вами приймаємо рішення щодо дій у майбутньому.

Вартість контекстної реклами в Алмати

Замовити налаштування контекстної реклами в Алмати можна навіть якщо Ваш бюджет не надто великий. Тільки Ви визначаєте суму, яку ви готові витрачати на оголошення, та максимальну ціну кліка.

Важливо пам’ятати, що в сервісі працює аукціонна система вибору реклами для пріоритетного показу. Це означає, що цільова аудиторія частіше контактує з оголошеннями тих рекламодавців, які готові заплатити за перехід більше, ніж конкуренти.

Але існує кілька інших критеріїв, що впливають на ранжування реклами:

 • Якість оголошення. Сервіс оцінює показник відповідно до спеціального алгоритму.
 • Клікабельність. Навіть якщо ставка рекламодавця за клік не є максимальною, він може виграти аукціон у ситуації, коли ймовірність переходу за його оголошенням більша, ніж в інших учасників.
 • Конкурентність тематики. Ніші фінансового консалтингу, будівництва, реалізації одягу та взуття, нерухомості є вкрай перегрітими, а тому дорогими. Невисока вартість Google реклами в Казахстані, як правило, у таких тематиках, як handmade, вузькоспеціалізоване обладнання, ексклюзивні товари тощо.
 • Регіон присутності. Рекламуватися в містах-мільйонниках, наприклад, в Алмати або Нур-Султані, зазвичай дорожче, ніж у невеликих містах.

Важливо! Перші переходи у лише запущеній кампанії можуть бути досить дорогими. Але через деякий час вартість стане меншою, а показники ефективності зростуть.

Це пов’язано з тим, що система повинна навчитися та зібрати дані для більш точного визначення ймовірності кліка користувача. Додатковий позитивний ефект має професійна оптимізація кампанії фахівцями агентства.

Кінцева вартість контекстної реклами складається з плати за кліки, що стягується пошуковим сервісом, та абонентського платежу агентству за роботи із запуску та супроводу кампаній. Ціна за клік по Казахстану залежить від галузі та стартує з 3 тенге. Абонплата за послуги нашої агенції становить 130 тис. тенге.
Залишилися питання? Отримати консультацію фахівця.
Adwservice
Сергій Шевченко Google-логіст GoogleLogist
GoogleLogist
Пакет послуг «90 днів Google реклами», допоможе зробити Вашу рекламну кампанію не тільки вигідною, а й збільшити продажі з неї