Контекстна реклама Google у Новій Зеландії

Контекстна реклама в Новій Зеландії

Виконуючи налаштування контекстної реклами Google у Новій Зеландії, важливо розуміти специфіку цієї країни, її особливості, звичаї та традиції. Ці фактори допомагають краще зрозуміти користувача з цієї країни, його інтереси та пошуковий інтент.

Це, своєю чергою, дає можливість нам отримувати ліди за найкращою ціною (адже вартість кліку в Google Ads для Нової Зеландії досить висока, тому краще одразу довірити її налаштування досвідченим фахівцям та не витратити бюджет даремно).

Скільки дзвінків і продажів я отримаю замовивши у Вас контекстну рекламу?

Мені потрібно порахувати конверсію мого сайту Описати
завдання
у заявці

Розрахувати потенційний прибуток від реклами Калькулятор
контекстної реклами Гугл

Особливості ведення бізнесу в Новій Зеландії

Нова Зеландія — країна, яка за однієї згадки своєї назви надихає на образи безмежних пейзажів і великої різноманітності. Країна особливо відома своїм глибоко укоріненим корінням маорі, що робить її однією з найкультурніше багатих країн у сучасному світі.

Територія Нової Зеландії складається з двох великих островів південного та північного та понад сімсот маленьких. Вона була заселена людьми однієї з останніх планети.

Північний острів дуже теплий і навіть узимку тут температура в районі 16-18 градусів вища за нуль. Південний острів прохолодніший, і він менш населений – тут мешкає менше чверті жителів країни.

Загальна площа країни співставна з територією Великобританії та становить 268 тис. км², населення становить лише 4,5 млн. осіб. Примітно, що кількість користувачів Google у Новій Зеландії становить 4,1 млн осіб (понад 90%). Google Ads у Новій Зеландії

Як і в Австралії, найспекотнішим місяцем у країні є січень. Липень, навпаки, є найбільш холодним і вітряним. Також у Новій Зеландії проходить гірський ланцюг Південні Альпи. Льодовики тут не тануть протягом усього року.

Нова Зеландія на світовій карті

Нова Зеландія була Британською Колонією і тому основну частину населення складають європейці – вихідці з Великобританії Німеччини та Нідерландів, решта – корінні жителі Маорі.

Офіційні мови в країні – англійська, мова маорі та мова жестів.

Вартість контекстної реклами Google Ads у Новій Зеландії

Підсумковий рекламний бюджет складається з двох частин – оплата робіт PPC-агентства та бюджет на кліки. Вартість налаштування Google Ads для Нової Зеландії починається від $750/міс.

На ціну за клік впливає великий перелік факторів. Серед них обраний регіон, стратегія призначення ставок, якість налаштування облікового запису та його структура, тип рекламної кампанії, якість оголошень, очікуваний CTR, якість посадкової сторінки тощо

Також вартість переходу по рекламі у Новій Зеландії залежить від ніші, в якій працює Ваш бізнес. Наприклад:

 • ремонт пральних машин – $0,70;
 • чистка вентиляції – $7,75;
 • послуги сантехніка – $2,76;
 • салони краси (манікюр) – $1,71;
 • хімчистка килимів – $2,76;
 • перманентний макіяж – $1,05;
 • стоматолог – $1,92;
 • продаж великої побутової техніки (холодильники) – $1,56;
 • корейська косметика – $0,70;
 • будиночки для котів – $0,62;
 • корм для собак – $1,20;
 • добрива для квітів – $2,37.

Якщо ж у Вас в команді є спеціаліст з реклами Google Ви можете скористатися платною відеоконсультацією у форматі Zoom. Вартість консультації та час її проведення можна дізнатися, заповнивши форму на сайті.

Що враховувати під час настроювання контекстної реклами в Новій Зеландії?

При настроюванні контекстної реклами в Новій Зеландії Вам потрібно враховувати поведінку та звички Вашої цільової аудиторії. Нижче розглянемо основні особливості ведення бізнесу в країні:

 • Поведінка користувача. Оскільки ритм життя новозеландців дуже спокійний, то тут далеко не завжди напористість у продажах призводить до позитивного результату. Отже, на прийняття рішення покупцю потрібен час. Будуть добре працювати списки ремаркетингу (реклама-переслідування для тих, хто раніше відвідував сайт, але не здійснив покупку).
 • Ціни на сайті. Тут не заведено торгуватися, тому ціни зазвичай фіксовані або мають обмежений простір для торгу.
 • Спільний добробут. ВВП душу населення Нової Зеландії – понад $37000. Це дозволяє забезпечувати дуже високий рівень життя в країні, навіть попри високі ціни на всі товари, особливо послуги.
 • Настроювання цільової аудиторії. Жителі Нової Зеландії посідають п’яте місце у світі (за версією Forbes) серед найщасливіших країн світу.
 • Захоплення. У країні найбільша кількість полів для гольфу – понад 400 штук.
  Багато туристів з інших країн. Особливий сплеск популярності країни стався після зйомок фільму «Володар Перстнів. Уряд навіть заснував спеціальну посаду «міністра Володаря Кільця».

Топ-7 фактів про інтернет-рекламу в Новій Зеландії

 1. Середній новозеландець щодня проводить в інтернеті 6 годин та 3 хвилини.
 2. Станом на січень 2020 року 27% користувачів використовували голосовий пошук, і нові дослідження передбачають, що це число продовжуватиме зростати.
 3. 88% споживачів проводять початкові дослідження в інтернеті у пошуках продукту чи послуги для замовлення.
 4. 70% користувачів користуються послугами інтернет-магазинів.
 5. Тільки 37% користувачів купують за допомогою мобільних пристроїв, у порівнянні з більш ніж 50% онлайн-покупок, що здійснюються з комп’ютерів.
 6. 55,8% всього рекламного трафіку в Новій Зеландії припадає на платний пошук (рекламна мережа Google Ads).
 7. За статистикою, у 2021 році Google займав частку більш ніж 90% від усіх пошукових систем, популярних у Новій Зеландії.

Більш інформації про те, як ми налаштовуємо Google рекламу в компанії AdwService Ви можете знайти на ютуб каналі та в нашому блозі.

Залишилися питання? Отримати консультацію фахівця.
Adwservice
Сергій Шевченко Google-логіст GoogleLogist
GoogleLogist
Пакет послуг «90 днів Google реклами», допоможе зробити Вашу рекламну кампанію не тільки вигідною, а й збільшити продажі з неї