Докладне керівництво по налаштуванню Google Ads

Покрокове керівництво по Google AdWords Контекстна реклама

Google AdWords надає рекламодавцям найпотужніший інструмент для налаштування контекстної реклами. Користувачам відкривається багатофункціональна платформа, що дає змогу продумано контролювати всі процеси всередині рекламної компанії: способи показу, бюджет, географію, таргетинг тощо.

Пошуковик Google найпопулярніший серед українських користувачів – на його частку припадає понад 90% усіх пошукових запитів, тому розміщення рекламних оголошень на його сторінках охоплює практично всю аудиторію потенційних покупців.

Контекстна реклама – чудовий інструмент, що дає змогу за короткий час отримати зацікавлених цільових відвідувачів в інтернет-магазин, розповісти про рекламну акцію, певний товар або контент.

Скільки дзвінків і продажів я отримаю замовивши у Вас контекстну рекламу?

Мені потрібно порахувати конверсію мого сайту Описати
завдання
у заявці

Розрахувати потенційний прибуток від реклами Калькулятор
контекстної реклами Гугл

Власникам бізнесу, які не мають досвіду налаштування рекламної кампанії, буває важко розібратися в сервісі самостійно. Для дебютантів – наша покрокова інструкція з налаштування Google AdWords.

Чому реклама Google Ads така ефективна?

Налаштувати контекстну рекламу за допомогою інструментів від Гугла – значить отримати вагомі переваги:

  • Інтуїтивно-зрозуміле управління кампаніями, простий і доброзичливий інтерфейс. Навіть новачок без спеціальних знань може налаштувати рекламу Google і розібратися в рекламному кабінеті.
  • Швидкий запуск: невелику контекстну кампанію можна налаштувати за 1-2 години і відразу почати отримувати на просувний ресурс цільових відвідувачів.
  • Гнучке управління бюджетом і допустимість його коригування в реальному часі для підвищення віддачі від реклами.
  • Налаштування оплати за клік і за конверсію.
  • Показ реклами не тільки в пошуку самого Гугл, а й на сайтах його партнерської мережі (відеохостинг YouTube, Gmail тощо).
  • Можливість відібрати тематичні майданчики для демонстрації на них своєї реклами.
  • Можливість налаштування часового інтервалу показу за днями тижня або навіть годинами.

Усі ці інструменти дають змогу домогтися максимальної віддачі за мінімальних фінансових вкладень.

Чому важливі і налаштування, і ведення контекстної реклами?

Виходячи з досвіду, складно навести приклад, коли початкового налаштування кампанії Google Ads було б достатньо для її ефективної роботи протягом тривалого часу.

Причин цьому існує кілька. Налаштування та ведення контекстної реклами нерозривно пов’язані між собою, оскільки другий етап охоплює низку заходів, спрямованих на оптимізацію витрачання бюджету і підвищення віддачі від вкладень.

Найважливішими з них є:

  • Аналіз і зіставлення статистичної інформації.
  • Пошук оптимальних значень і характеристик різних критеріїв – портрета потенційного клієнта, типу пристрою тощо.
  • Групування слабо затребуваних ключових словосполучень (склеювання оголошень зі схожими параметрами для підвищення частоти показів, щоб уникнути їхнього блокування в майбутньому).
  • Проведення А/В-тестів.
  • Доопрацювання семантичного ядра. Пошук нових ключів і розширення переліку мінус-слів, аналіз пошукових запитів і відключення малоефективних оголошень і фраз.
  • Формування ремаркетингових списків для просування продукту серед користувачів, уже знайомих із ним.
  • Наскрізна аналітика. Контроль показників конверсії для кожного джерела трафіку і ключового запиту, моніторинг взаємодії з покупцем, виявлення причин угод, що не відбулися, і аналіз воронки продажів.
  • Налаштування автоматизації. Багато процесів, пов’язаних з управлінням контекстною рекламою, можуть бути автоматизовані. Визначити ефективні сервіси для кожної окремої ситуації може тільки фахівець.
  • Відстеження нововведень у Google Ads, інтеграція допоміжних сервісів, що підвищують результативність реклами.
  • Доопрацювання посадкових сторінок сайту.

Одноразове налаштування рекламної кампанії без її подальшого супроводу втрачає будь-який сенс. Вкладені кошти повернуться і принесуть прибуток, якщо Ви не зупинитеся і продовжите вдосконалювати рекламу на постійній основі самостійно або зверніться за допомогою до досвідчених контекстологів.

Покрокова інструкція з налаштування акаунта в Google AdWords

Стандартна інструкція з налаштування Google AdWords передбачає кілька логічних етапів – від реєстрації в особистому кабінеті до внесення платіжної інформації.

Перше, що необхідно зробити – створити акаунт:

Створення акаунта Google Ads

  1. Можна створити нову поштову скриньку або авторизуватися через Gmail, якщо обліковий запис уже є.
  2. Придумайте рекламній кампанії назву, визначтеся з часовим поясом, налаштуйте доступи і натискайте “Створити акаунт”.

Після цього Ви можете створити перше оголошення і, пройшовши за всіма пунктами, детально налаштувати його. Для цього просто повторюйте всі кроки, описані нашим докладним керівництвом по Google Ads.

Складіть оголошення

Переходимо до останнього етапу покрокового керівництва з Google Ads – створимо перше рекламне оголошення:

Створення оголошення AdWords

  1. Придумайте заголовки 1 і 2 (не більше 30 символів). Другий заголовок може містити інформацію про переваги товару, вигідну акцію, знижки тощо. У першому краще вказувати слова запиту, вбивши який користувач побачить Вашу рекламу;
  2. Створіть текст оголошення (не більше 90 символів);
  3. Заповніть адресу цільової сторінки (вона буде показана користувачеві, який перейшов на сайт);
  4. Для смартфонів можна вказати адресу мобільної версії сайту (у разі її наявності).

Праворуч Google Ads показуватиме прев’ю того, як реклама відображатиметься на комп’ютері, в КМС або на мобільних девайсах.

Якщо візуальне оформлення Вас влаштовує, клікніть на кнопку “Готово”.

Кожне оголошення може мати персональний максимальний бюджет: на день або місяць, за кількістю переглядів або кліків. Змінити ці установки можна, коли завгодно, як і інші параметри рекламної кампанії Гугл.

На одну групу при налаштуванні реклами в Гугл Адс рекомендується додавати не менше 3-х оголошень, в процесі відкрутки реклами Ви побачите, які з них показали максимальну ефективність і зможете вимкнути інші за необхідності.

Намагайтеся заповнювати всі поля максимально докладно – це збільшить клікабельність.

Створіть групи оголошень

Налаштування груп оголошень

Ділити кампанію в рекламі Гугл на групи необхідно для її зручної тематичної структуризації, особливо це важливо для великого проєкту. Наприклад, інтернет-магазин може мати самостійні кампанії для жіночого та чоловічого взуття, групи можливо розбити за брендами або за товарною категорією: ботильйони, босоніжки, чоботи тощо.

Необхідно вказати назву групи та цільову адресу. Ключовики Google може підібрати автоматично, ґрунтуючись на аналізі цільової сторінки, або їх можна підібрати вручну.

Точніше задати ключові слова можна з використанням спецсимволів:

  • “ключова фраза” – лапки показують, що ключ дозволено відмінювати і застосовувати в словосполученнях;
  • [ключова фраза] – квадратні дужки диктують необхідність точної відповідності.

Важливо! Без спецсимволів встановлюється “широка відповідність”, що дає змогу системі здійснювати покази не тільки за текстом самого запиту, а й за іншими, схожими за змістом, словами. Пояснимо: ключ із модифікаторами +меблі +на замовлення містить запити типу меблі на замовлення в Києві, меблі на замовлення від недорого тощо.

Група може містити від одного до кількох десятків оголошень.

Призначте бюджет і ставки за клік

На цьому етапі налаштування контекстної реклами необхідно визначитися з денним бюджетом кампанії та обрати стратегію призначення ставок. Від цих параметрів залежатиме охоплення аудиторії, кількість показів і кліків за оголошеннями, а також загальна ефективність рекламної кампанії.

Призначаємо денний бюджет і ставку за клік

При заданні бюджету, система автоматично розрахує приблизну кількість показів і переходів, яку можна отримати. Тут важливо знайти оптимальний баланс між бюджетом, охопленням і обсягом залученого, щоб досягти максимальної віддачі від вкладених коштів.

На початковому етапі, коли ще немає накопиченої статистики за конверсіями, Google рекомендує обрати стратегію призначення ставок “Максимальна кількість кліків” або “Призначення ціни за клік вручну”.

Призначення ціни за клік у ручному режимі

У першому випадку система буде автоматично оптимізувати ставки для отримання максимальної кількості переходів на сайт у рамках заданого бюджету. У другому рекламодавцю належить самостійно вказати максимальну ціну, яку він готовий платити за перехід на рівні групи оголошень або ключового слова.

Для нового акаунта краще керувати ставками вручну. Такий підхід дасть змогу краще контролювати витрати на початковому етапі, поки накопичується статистика щодо ефективності реклами. Переключитися на ручний режим можна за посиланням у нижній частині екрана.

Налаштуйте таргетинг за місцем розташування

За замовчуванням Google Ads пропонує таргетуватися на весь світ або країну, в якій знаходиться рекламодавець. Однак для більш точного таргетування можна скористатися розширеним пошуком.

Налаштування таргетингу за місцем розташування

За допомогою нього можна запустити показ оголошень у конкретному населеному пункті, відмітити потрібні області на карті або охопити аудиторію в радіусі кількох кілометрів від фізичного місця розташування офісу компанії чи магазину. Крім того, Ви можете виключити покази в певних регіонах або містах, якщо їх, наприклад, не охоплює служба доставки.

Визначте мовний таргетинг

Крім географії, потрібно вибрати і мови, якими розмовляє цільова аудиторія. Тут потрібно враховувати, що тут мається на увазі мова інтерфейсу в браузері користувача.

Мовний таргетинг

Тому, щоб не обмежувати охоплення аудиторії, краще вибирати всі доступні мови. Інакше, якщо вказати тільки одну мову, наприклад, українську, реклама не буде показуватися користувачеві, який поставив у налаштуваннях браузера іншу мову, скажімо, англійську.

Налаштуйте графік показів

Ви можете задати дні тижня і години, в які оголошення демонструватимуться аудиторії. Це актуально, наприклад, якщо бізнес працює за певним розкладом і менеджер може приймати дзвінки або опрацьовувати замовлення, тільки коли перебуває в офісі.

Графік показів для оголошень

Графік показів знаходиться в розділі “Інші налаштування” під вікном з параметрами призначення ставок. Можна встановити єдиний розклад для всього тижня або налаштувати окремі часові інтервали для кожного дня.

Підтвердіть платіжні дані

Останній етап – уточнення платіжних даних. Необхідно вказати:

  • Геопозицію;
  • Часовий пояс;
  • Тип облікового запису (юрособа або фізособа);
  • Адреса та ПІБ (фізособа) або реквізити (юрособа);
  • Промокод (бонуси можна пошукати на спеціальних сайтах);
  • Суму платежу;
  • Метод оплати.

Для продовження необхідно погодитися з правилами користування сервісом Google AdWords і натиснути “Продовжити”.

Першу рекламну кампанію створено, одразу після надходження оплати оголошення почнуть показуватися.

Для більш тонкого налаштування необхідно розібратися з розширеними можливостями сервісу.

Скільки дзвінків і продажів я отримаю замовивши у Вас контекстну рекламу?

Мені потрібно порахувати конверсію мого сайту Описати
завдання
у заявці

Розрахувати потенційний прибуток від реклами Калькулятор
контекстної реклами Гугл

Структура акаунта при налаштуванні Google реклами

Ієрархія акаунта при налаштуванні реклами Гугл передбачає таку структуру:

  1. Кампанія. Загальні налаштування показу: регіон, відповідні майданчики, бюджет;
  2. Група оголошень. Тут потрібно налаштувати таргетинг, який керує цільовою аудиторією, і проставити ціни, які Ви готові платити за потенційного клієнта, який перейшов на Ваш ресурс.
  3. Оголошення: рекламний текст, уточнення і картинка. Можна задати індивідуальні ставки для цього оголошення.

Збираємо семантику за допомогою планувальника ключових слів

Розпочати налаштування контекстної реклами Гугл АдВордс без готової семантики неможливо – потрібно спочатку скрупульозно підібрати ключові фрази, які максимально відповідають запитам, що їх потенційні клієнти вводитимуть у рядок пошуку. Загальний бюджет буде розраховуватися на підставі частотності та конкурентності обраних ключів.

Для зручності підбору в Google Ads є спеціальний інструмент: “Планувальник ключових слів” (Keyword Planner). Цей сервіс допоможе підібрати і згрупувати відповідні для Вашої компанії ключові слова, спрогнозувати необхідний бюджет і можливий трафік.

Переходимо в планувальник ключових слів

У правій верхній частині екрана є значок у вигляді ключика. Натисніть його, у вікні, що з’явилося, введіть ключовий ключ (можна вказати тематику контенту або назву товару). Наприклад, ми створюємо рекламу для сайту з продажу взуття і нам треба продати босоніжки. Пишемо: “босоніжки” і натискаємо “Почати”.

Встановіть регіон показу і мову (таргетинг важливий, тому що ключові слова та їхня частотність можуть відрізнятися залежно від міста або регіону), і планувальник підбере для вас великий список із ключами. Ми вибираємо Київ і Київську область.

Пошук ключових слів

Зібрані ключі можна відфільтрувати, наприклад, за кількістю показів, показником конкуренції, вартістю за перехід тощо. Можна також ввести мінус-слова.

Для тонкого налаштування можна заповнити поля “Варіанти ключових слів” (початківцям варто залишити його без змін) і “Ключові слова, що розглядаються” (тут можна встановити слова і словосполучення, які обов’язково повинен містити пошуковий запит).

Далі ключі потрібно згрупувати за важливими для Вашої кампанії критеріями. Наприклад, у нас будуть 2 групи: босоніжки на підборах і босоніжки на танкетці. Можна поділити їх за кольорами або розмірами, якщо для цих груп є індивідуальні пропозиції або знижки.

Групи оголошень

Вибираємо вручну ключі для групи “босоніжки на підборах” і створюємо для них окрему групу (кнопка на синій плашці). Аналогічно для другої групи “босоніжки на танкетці”. Дивимося на ключі, що залишилися, і вирішуємо, чи потрібна нам ще одна група. Незгруповані ключі переносимо в загальну.

Таке групування – важливий етап для отримання успішної рекламної кампанії. Робота рутинна, але нехтувати нею не варто.

Ключі відсортовані. Можна зайнятися “Оглядом плану” (посилання знаходиться в лівому меню).

Огляд плану

На цьому етапі стає зрозуміло, на який трафік можна розраховувати з підібраними ключами і розмір необхідного бюджету. Якщо Ви виходите з фіксованої суми, то зможете оцінити, скільки відвідувачів прийдуть на сайт за ці гроші.

Якщо ваше завдання отримати конкретну кількість замовлень на день, знаючи конверсію сайту, реально розрахувати, скільки зацікавлених відвідувачів необхідно залучити і який бюджет для цього знадобиться. На основі цих даних можна скорегувати налаштування.

Порада! Як розрахувати бюджет. Припустимо, конверсія Вашого сайту 3%. Ви хочете отримати на день через цей рекламний канал 30 замовлень. Робимо розрахунок: для отримання 1 замовлення при конверсії 3% нам потрібно 30 переходів на сторінку. 30 замовлень нам можуть дати 900 кліків. У Планувальнику вмикаємо режим “кліки” і за допомогою бігунка вибираємо потрібну нам кількість переходів. Google Ads відразу покаже необхідний для вашої мети бюджет.

Ми зібрали ключові слова і визначилися з бюджетом. Нагорі праворуч натискаємо “Зберегти”. Можна робити саму рекламну кампанію.

Детальний посібник із професійного налаштування кампанії Google Ads

У нещодавно оновленому інтерфейсі системи професійне налаштування контекстної реклами стало ще зручнішим і доброзичливішим до користувача – всі інструменти управління стали інтуїтивно-зрозумілими.

Детальна інструкція нижче описує процес налаштування РК саме в новому інтерфейсі, однак за бажання Ви можете повернутися до старого, клікнувши на значок гайкового ключа і вибравши в меню відповідний пункт.

Відкриваємо вкладку “Кампанії” і тиснемо велику кнопку “+”. У випадаючому меню вибираємо “Створити нову”.

Типи рекламних кампаній у Google Ads

Визначаємося з типом кампанії:

  • Контекстно-медійна мережа – показ на сайтах партнерської мережі Гугл (аналог РСЯ в Яндексі, скорочено КМС);
  • Відео – покази на YouTube;
  • Пошукова мережа – демонстрація оголошень на пошуку Гугл і його партнерських сайтах;
  • Універсальна – реклама мобільних додатків;
  • Спеціальні товарні оголошення (зручна форма для інтернет-магазинів).

Найпопулярніший варіант – реклама в Пошуковій мережі.

Далі необхідно визначитися з цілями.

Цілі кампанії

Доступні такі варіанти:

  • Відвідування веб-ресурсу;
  • Прояв інтересу, цільові дії на сайті;
  • Дзвінок менеджеру;
  • Здійснення покупки на сайті.

Нехай нашою метою буде відвідування. Вибираємо її і вказуємо URL-адресу, за якою будуть переходити відвідувачі.

Відвідування сайту

Налаштуйте місця, де будете шукати клієнтів:

  • Можна задати радіус у кілометрах, наприклад, від місця розташування офісу або магазину;
  • Можна вибрати місто, регіон або область.

На підставі Вашого вибору система автоматично порахує розмір потенційної аудиторії.

Наступний крок – ввести назву кампанії. Назва має бути стислою і зрозумілою, щоб надалі було б простіше орієнтуватися в структурі акаунта.

Для демонстрації реклами в КМС краще зробити окрему кампанію, а в пошуковій відключити медійні оголошення зовсім.

Поради щодо ефективного налаштування контекстної реклами

Як ефективно налаштувати контекстну рекламу: 4 поради

  1. Використовуйте заклик до дії. Ідеально, якщо він буде точним, однозначним і коротким.
  2. Позначте вигоду клієнта. Вставте в текст словосполучення “акція”, “знижка”, “подарунок” тощо.
  3. Персоналізуйте рекламу. Створюйте оголошення, які максимально враховують портрет цільової аудиторії. Беріть до уваги місце проживання, пошукові запити, інтереси. Ви ж не будете сперечатися з тим, що рекламувати дитячий самокат тому, хто шукає кросовий мотоцикл недоцільно? Не слід так чинити навіть якщо обидва ці товари присутні на сайті Вашого інтернет-магазину.
  4. Групуйте оголошення, і для кожної групи підбирайте одну базову ключову фразу. Розділіть оголошення для різних регіонів в обов’язковому порядку.
  5. Створюйте не менше трьох оголошень у групі. Це дасть змогу системі щоразу підбирати варіант, який максимально відповідає на конкретний запит користувача.
  6. Заповнюйте не менше чотирьох розширень для підвищення помітності реклами. Вносьте телефонний номер, адресу, вартість, інформацію про розпродажі та акції, щоб користувач побачив її до переходу за посиланням.
  7. Регулярно проводьте аналіз статистичної інформації та оптимізуйте кампанії. Покращуйте оголошення, підбирайте найрезультативніші заголовки, направляйте бюджет у точки з максимальною ефективністю, змінюйте ставки.
  8. Підключайте сервіси автоматизації для ефективного налаштування реклами в Google Ads. Вони спрощують управління ставками. Так ви, наприклад, можете зберігати задані позиції для найбільш конверсійних пошукових запитів.
  9. Аналізуйте результативність рекламних майданчиків у КМС і вимикайте ті з них, які мають низькі показники конверсії або обходяться занадто дорого з погляду вартості кліка.
  10. Контролюйте і перерозподіляйте бюджет. Постійно аналізуйте віддачу на вкладений долар і підвищуйте ставки для тих ключів і оголошень, де фіксується найкращий результат.

Як оптимізувати рекламну кампанію після налаштування?

Для того, щоб оцінювати ефективність кампанії, вона повинна набрати хоча б 150 кліків. На підставі цих даних уже можна ухвалювати адекватні рішення щодо подальшої оптимізації.

Якість трафіку

Аналізуємо якість рекламного трафіку

Щоб оцінити, наскільки залучені відвідувачі відповідають цільовій аудиторії, необхідно проаналізувати в Google Analytics такі метрики:

  • Показник відмов. Він відображає відсоток користувачів, які покинули сайт після перегляду тільки однієї його сторінки. Оптимальне значення показника залежить від типу платформи. Так, для інтернет-магазинів прийнятним вважається показник відмов у діапазоні 10-35%. У блогів він може досягати 40%, а для новинних порталів варіюється від 40% до 60%. А ось на Landing Page показник відмов може доходити до 90%.
  • Середня тривалість сеансу. Дає змогу зрозуміти, скільки часу зазвичай відвідувачі перебувають на сайті. Що вища тривалість сеансу, то сильніша залученість аудиторії та краща взаємодія з представленим на сайті контентом. Для односторінкових сайтів (лендінгів) хорошим результатом вважається середня тривалість сеансу від 40 секунд. А ось на багатосторінкових ресурсах користувачі повинні затримуватися довше хвилини.
  • Глибина перегляду. Відображає усереднену кількість сторінок, яку користувачі відвідують за один сеанс. Високий показник свідчить про те, що відвідувачі вивчають сайт, переходять за внутрішніми посиланнями і взаємодіють із контентом.

Пошукові запити користувачів

Аналізувати фрази, за якими показуються Ваші оголошення, потрібно не рідше одного разу на місяць. Це допомагає виявити найефективніші запити, що приносять конверсії, і виявити нерелевантні або занадто загальні ключові слова.

Для аналізу запитів в інтерфейсі Google Ads необхідно зайти в рекламну кампанію. Далі в “Ключові слова” та “Пошукові запити”. Щоб бачити статистики, потрібно додати відповідний стовпець. Для цього в налаштуваннях увімкніть “Стовпці” – “Атрибути” – “Ключове слово”.

Звіт за пошуковими запитами в Google Рекламі

Звіт можна відсортувати за CTR (клікабельністю). Таким чином можна побачити, який відсоток користувачів, які побачили оголошення, перейшов на веб-сайт. Високий CTR свідчить про релевантність ключового слова та ефективність реклами.

У цьому ж розділі можна одразу додавати нецільові або неефективні пошукові фрази в мінус-слова. Досить натиснути на запит і вибрати опцію “Виключити”. Нерелевантні ключі більше не викликатимуть покази, що дасть змогу оптимізувати бюджет.

Ключові метрики рекламної кампанії

Основні показники за рекламною кампанією

Оцінюючи результативність рекламної кампанії, беріть до уваги:

  1. CTR (показник клікабельності). У пошукових кампаніях хорошим вважається CTR вище 1%, а середні значення варіюються від 3% до 8%. Якщо клікабельність нижча, варто проаналізувати релевантність обраних ключових слів і якість самих оголошень. У цьому випадку, доопрацювання текстів, а також додавання розширень і доповнень в оголошення допоможуть підвищити CTR.
  2. Відсоток показів. Демонструє, наскільки призначені ставки відповідають рівню конкуренції в обраній ніші. За ідеальних умов, цей показник дорівнює 100%. Якщо відсоток показів невисокий, можна збільшити ставки за найбільш конкурентними ключовими словами або загальний бюджет кампанії.
  3. Рівень оптимізації рекламного акаунта. Для розрахунку цієї метрики, Google Ads оцінює якість оголошень, релевантність посадкових сторінок і те, чи використовуєте Ви всі можливі функції рекламного кабінету. Якщо рівень оптимізації вище 80% – продовжуйте в тому ж дусі, Ви на правильному шляху. За нижчого значення показника потрібно попрацювати над ефективністю.

Крім того, система часто дає свої рекомендації щодо оптимізації. Наприклад, Гугл може запропонувати додати певні розширення в оголошення, використовувати нові рекламні формати тощо. До цих порад варто прислухатися, але впроваджувати зміни потрібно обдумано, відштовхуючись від специфіки бізнесу та цільової аудиторії.

Аудиторію

Аналізуючи демографічні характеристики аудиторії (стать і вік), можна адаптувати рекламні повідомлення під інтереси та потреби конкретних груп користувачів. Знайти ці дані можна в Google Analytics.

Наприклад, якщо за просувним продуктом найвища конверсія в аудиторії 30+, можна підвищити для неї ставку за клік або взагалі обмежити покази для молодших користувачів.

Сергей Шевченко
Оцініть автора
Adwservice
Додати коментар

  1. Остап

    Дякую , дуже корисно , буду пробувати!

    Reply
Сергій Шевченко Google-логіст GoogleLogist
GoogleLogist
Пакет послуг «90 днів Google реклами», допоможе зробити Вашу рекламну кампанію не тільки вигідною, а й збільшити продажі з неї