- Налаштування і перевірка зв’язки між Google Ads і Merchant Center
- Створення Performance Max через Merchant Center
- Поле «Включені продукти»
- Вибір облікового запису Google Ads
- Вказання середнього денного бюджету
- Вказання назви кампанії
- Робота з створеною кампанією в Google Ads
- Налаштування цілей
- Вказання місцеположення
- Особливості визначення мов кампанії
- Коригування розділу «Автоматично створені об’єкти»
- Вказання параметрів URL-адрес
- Налаштування розділу «Виключення брендів»
- Розділ «Призначення ставок». Стратегії старту кампанії
- Що таке об’єкти в рекламній кампанії?
- Чи потрібно задавати сигнали?
- Вказання груп товарів для фіда
- Чи обов’язково спочатку створювати торгову рекламну кампанію?
Всім привіт. Мене звати Яна Ляшенко і я Google логіст. І вже в сьогоднішньому відео ми будемо робити процес налаштування рекламних кампаній на Хорошопі. Що ми вже з вами зробили? Ми налаштували з вами цілі, створили Merchant Center. Він уже промодерований. Все чудово. В ньому все прекрасно.
В нас створений рекламний акаунт. Не буду показувати як ми створювали рекламний акаунт, тому що там основна задача правильно завести вам платіжні дані. Це єдиний такий нюанс, який вам потрібно враховувати. Бо по платіжним даним є окремі відео на каналі, які стосується перевірки особистості рекламодавця.
Налаштування і перевірка зв’язки між Google Ads і Merchant Center
Тож що ми тут маємо? Вам потрібно відкрити два сервіси – це Google Ads і обов’язково Merchant Center. Перевірити чи є між ними зв’язка. Це принципово важливо. Як ми перевіряємо, чи є в них, між ними зв’язка? Нажимаємо шестеренку, ідемо в «Зв’язані облікові записи» в Google Ads. Ви обов’язково перевіряєте, щоб у вас в блоці хоч був один в «Статусі зв’язування» «Активно» рекламний акаунт.
Зверніть увагу, що тут є назви облікових записів, є ідентифікатори, статуси і дії. От задача перевірити, щоб ідентифікатор клієнта Google Ads, який ви тут бачите в «Статусі зв’язування» «Активно» відповідав тому ж самому ідентифікатору Google Ads в вашому рекламному акаунті. В мене цей ідентифікатор знаходиться зліва вверху, тому що я заходжу через Центр клієнта. Ваш ідентифікатор завжди буде знаходитися справа вверху.
Враховуйте це над е-мейлом. Що нам, якщо у вас тут… Ще раз нагадую, якщо у вас тут нічого не пов’язано, то що потрібно буде зробити? Обов’язково потрібно буде додати доступ до облікового запису на пошту під якою ви заходите в Google Ads. Перевіряйте, щоб у вас завжди була одна і таж сама пошта для входу в усі сервіси Google – Google Ads, аналітика, Merchant Center, можливо там Search консоль, щоб вони були всі під однією поштою. Це в розділі «Доступі і безпека». Так само і тут «Доступ до облікового запису», перевіряйте. Якщо у вас там якихось пошт немає – доступ до облікового запису повинен надаватися лише через блок «Користувачі». Це важливо. Через блок саме «Користувачі». Не через інший якийсь там розділ чи інше.
Ви добавляєте цей е-мейл, наприклад, в Merchant Center. Ви його добавили. Після цього заходите на цю пошту, на цю Gmail пошту. Шукаєте лист «Прийміть запрошення до акаунту Merchant Center».
Якщо ви даєте доступ в розділі «Доступі і безпека» до Google Ads у пошті під якою ви заходите в Merchant Center, то не забудьте прийняти відповідне запрошення на доступ до цієї пошти через Google Ads. Ну тобто, щоб ви зрозуміли, чому потрібно, важлива одна пошта, якщо навіть не під однією поштою все постворювали, добавте одну пошту у всі сервіси і це буде чудово.
Після цього обов’язково заходимо в «Зв’язані облікові записи», це обов’язково. Нажимаємо кнопочку «Зв’язати обліковий запис» і вводимо ідентифікатор Google Ads. Якщо він тут є, наприклад. Ще додатково. Тобто ви можете скопіювати з Google Ads ваш десятизначний код і вставити його, і надіслати запит на зв’язування, якщо у вас тут немає як у мене цілого набору акаунтів. Якщо ж у вас тут буде цілий набір акаунтів, він по ідеї з’явиться, якщо у вас одна і та сама пошта для доступів, то ви просто будете нажимати кнопочку зв’язати.
Після цього обов’язково ми заходимо в «Зв’язані облікові записи» уже Google Ads і тут знаходимо наш Merchant Center розділ. Він відразу у вас Google Merchant Center, з’явиться «Керування та зв’язування». Буде в вас вкладочка «Отримані» і тут треба прийняти запит.
Все максимально просто. На цьому ще раз акцентую увагу. Чому? Тому що потрібна одна і та сама пошта для входу в Google Ads, Merchant Center з однією єдиною задачею. Ми будемо з вами робити Performance Max чи звичайні торгові компанії. В даному випадку Performance Max через Merchant Center. Чому таким чином?
Тому що, по-перше, відразу вона створюється на ціль «Продажі». По-друге, відразу дуже легке створення буквально в одну секунду, ну може хвилину. Я трішки перегнула з секундами. І ще один важливий нюанс. Це те що нам не потрібно буде в Performance Max задавати ніякі об’єкти. Тому що в вашому Performance Max є декілька розділів налаштувань. Я зараз скажу що таке об’єкт, якщо ви ще не створювали цей Performance Max.
Створення Performance Max через Merchant Center
Тож з чого ми починаємо? В нас все пов’язано. Google Ads є. Всі доступи є. Що ми робимо? Заходимо в наш Google Merchant Center, шукаємо розділ маркетинг. В Merchant Center Next буде відразу розділ «Рекламні кампанії» зліва на панельці. Тому ви не загубитеся. Принципи одні і ті самі.
Знаходимо «Рекламні кампанії». І якщо у вас правильна зв’язка, тобто ви заходите під однією тією ж саме поштою під якою ви можете зайти в Google Ads Merchant Center, ви приблизно можете побачити щось типу такого. Тобто у вас тут буде можливість побачити або кампанії, які вже були створені у вас або, як мінімум, побачити кнопочку «Нова кампанія». Ось ми нажимаємо «Нова оця кампанія».
Поле «Включені продукти»
Далі. Ми можемо заповнити тут чотири лише поля. «Включені продукти». Вони тут відбираються лише по мітці. В яких випадках мітка фіда взагалі потрібна? Коли ви створюєте фід в Merchant Center, у вас є можливість відразу задавати тут мітки. Тут UA, UA наприклад вибрали. А є можливо для російського задати RU.
Можливо, якщо вивантажуєте окремі категорії, то обзивати їх окремими якимись варіаціями. Тобто ця мітка продавця, точніше мітка фіду, мітка не продавця, а мітка фіду – вона досить довільна. Якщо ми планували використовувати в таргетингу всі товари і далі їх там рознести по окремим атрибутам, то ви можете тут нічого не міняти, вибрати певні фіди і вже в наступних етапах в самому Google Ads відібрати ті товари, які вас цікавлять.
Вибір облікового запису Google Ads
Виберіть обліковий запис для Google Ads цієї кампанії. Якщо у вас під однією тією самої поштою вхід в декілька Google Ads, уважно перевіряйте ідентифікатор Google Ads. Нагадую, він у вас знаходиться справа вверху, якщо ви заходите в кожний рекламний акаунт окремо, а не через Центр клієнтів.
Вказання середнього денного бюджету
Далі. Укажіть середній денний бюджет. Ми можемо тут скористатися рекомендацією Google на рахунок 475 грн. Ми можемо поставити більше. Ми можемо поставити менше. Я ставлю 1 грн. Чому? Тому що ми зараз її створимо. Поки будемо там дороблювати, буде вам видна якась частина інформації. Ідемо далі.
Вказання назви кампанії
Укажіть назву цієї кампанії. Якщо ви така системна людина, яка розуміє, що в цій компанії буде сидіти певна окрема категорія товарів, то ви можете перейменувати її на назву. Якщо у вас там будуть всі товари, то можна назвати її «Всі товари».
Для чого я рекомендую загалом перейменовувати ці рекламні кампанії? Тому що таким чином для вас буде більш зрозуміліше, що там сидить. Тому що, якщо ви будете назвати кампанія 1, кампанія 2, кампанія 3, інколи, коли їх стає, росте їхня кількість, ви можете забувати, де що сидить в якихось кампаніях.
Тому краще їх називати хоча би категоріями, якими, які ви плануєте там запускати, залишати. Або ви можете добавляти якусь ще інформацію. Хтось там добавляє по target ROAS якесь цільове значення. Хтось там добавляє варіанти таргету з об’єкту, з сигналом та інше. Це вже ваша креативність, умовно.
Робота з створеною кампанією в Google Ads
Далі повертаємось в наш Google Ads. Обов’язково перезавантажуємо нашу сторіночку Google Ads. Це обов’язково. І тут ми зараз знайдемо нашу цю компанію «Всі товари». Зараз покажу де вона знаходиться. Так, це ми в «Зв’язаних облікових» знаходились. Ось наші всі кампанії, і тут уже бачу, ось наприклад рекламну кампанію «Всі товари». Обов’язково її або відразу призупиняєте, або готуйтеся до того, що вам потрібно швидко внести зміни.
Чому я рекомендую призупинити? Щоб ви уже з новою структурою, з тими стратегіями, які ви хочете, відразу її запустили. Тобто тут що ми робимо? Ми її призупинили або в цьому блоці, або ось в налаштуваннях, будь ласка. Тут можна вилучити, що завгодно з нею зробити.
Налаштування цілей
Наступне. Обов’язково залиште в таргетингі або в всій цілі, якщо у вас лише покупки, або якщо у вас дуже багато цілей, то вибираєте лише «Покупки». Для чого це потрібно? Для того щоб в нас правильно працював саме штучний інтелект Google, яким буде користуватися Performance Max.
Вказання місцеположення
Наступне, що нам потрібно відкоригувати – це обов’язково місцеположення. Тому що вона автоматично з Merchant Center створюється на всі країни. Вибираєте той таргетинг, де ви будете рекламуватись. У всіх це по-різному. Хтось обирає всі, крім окупованих.
Комусь подобається Україна, ніхто не хоче заморочуватись з відбором областей. Хтось там на певні області, регіони, де в залежності там від швидкості, гарантій чи доставки, які вони роблять. Обираєте свій варіант географії, де вам потрібно, щоб реклама показувалась.
Особливості визначення мов кампанії
На рахунок мов. Якщо ми запускаємося на території України, то ви можете вільно залишити всі мови і не париться над відбором лише української, англійської і російської. Чому?
Тому що у вас уже є частина аудиторії, яка постійно приїздить, виїздить з України. Це вже люди, які користуються польською, румунською. Можливо навіть, Боже, як вона Hungary, Hungary країна. Вони користуються вже різними мовами. Тому якщо ви їх виключите, з одної сторони не супер критично, а якщо ви їх добавите – можливо будуть якісь додаткові продажі.
Як визначається мова для таргетингу? Вона не лише береться з критеріїв, наприклад, налаштувань вашого браузера, мовних. Тому що у вашому профілі Gmail, ви можете задати мову. Це може бути українська чи англійська, чи російська, чи я не знаю, яку ви там забажали в себе обрати. А ще й на базі пошукових запитів. Тобто якщо наприклад, я часто ввожу запити англійською мовою – мені дуже активно буде підсовуватися реклама англійською, ну тобто з таргетингом на англоязичну аудиторію.
Тобто, якщо тут ви вибираєте лише російська, українська, то враховуєте, наприклад, аудиторію яка користується англійською по різним причинам. Це можуть бути люди, які вчать мову чи, наприклад, їм подобається користуватися цією мовою. Ну зазвичай в нас вчать або це нейтіви якісь, то ви втрачаєте цю аудиторію. Тому мінімум три. А краще для України залишати всі мови та і все. Це самий універсальний варіант. Якби ви запускались наприклад на Польщу, скоріше всього, якщо ви хочете саме поляків, то потрібно лише польську обрати, англійську. Якщо ви запускались наприклад в Нідерландах, то я б точно рекомендувала вибрати їхню місцеву мову і англійську додаткову.
Якщо у вас сайт лише наприклад там на норвезькій мові, то немає сенсу наприклад, можливо добирати англомовну, щоб не враховувати якийсь англо- англомовний сегмент, який наприклад не знає норвезької мови. Або наприклад, якщо нам потрібні були в Польщі лише україно-російськомовні користувачі, то ми б тут відібрали лише російську, українську і поставили географію, наприклад, Польща. Це вам для прикладу, щоб ви розуміли.
Коригування розділу «Автоматично створені об’єкти»
Наступне, що вам потрібно відкоригувати. Ось дивіться тут є у вас «Автоматично створені об’єкти». Що це таке? Це наш пошук. Це наша динамічна пошукова реклама. Що таке динамічна пошукова реклама? Це можливість, по-перше, підбирати ключові слова з вашого сайту. Це може бути як і ваш фід, умовно. Тобто всі ваші посилання на товари, так може бути і загалом сайт. Тобто це враховуєте.
ДПОшка вона має два формати таргетингу або відповідно на URL товарні, або відповідно на все, що вона може знайти на сайті. Тому, якщо ви хочете залишити пошук для вас, а в принципі далі ви можете зрозуміти є там склікування з пошуку чи немає з пошуку. Взагалі, в першу чергу – це все прибираю. Моя рекомендація стартувати з цього. Хочете добавите.
Або якщо ви залишаєте цей блок, обов’язково виключте URL адреси, які ведуть на сторінки блогу або на контакти. Інколи була така історія, що навіть у клієнта Privacy policy індексувались.
Я не впевнена, що це є прямо на Хорошопі, але на всякий випадок, якщо у вас є така ситуація, то прибираєте те, що вам не потрібно. Ну просто берете URL, копіюєте те, що не потрібно. Вставляєте. Нажимаєте «Додати». Все. Тобто тут нічого складного не буде. Якщо ж це, для чого це? Потім ви далі зможете зрозуміти чи є якісь пусті кліки чи немає. Якщо є пусті кліки, то можна стовідсотково зняти ці текстові об’єкти.
Я люблю взагалі запускати на початку без них, але це не говорить, що це супер правильно. Я потім їх можу добавити. Чи буде тут повністю на 100% виключений пошук? Ну на десь 95% з практики, навіть на 90% в деяких випадках, але це більше на закордон. В Україні такого дуже мало. Загалом, якщо ви це виключаєте, у вас повністю Performance Max на чисто товарні оголошення.
Це може бути динамічний ремаркетинг з якимись видозмінами. Це може бути якась там умовно товарна видача на Ютубі чи в Gmail, чи в якихось інших каналах. Але це буде прямо товарна видача без генерованих якихось пустих там картинок, незрозумілих текстів та інший прямо, буде вести напевно карточку товару. Це найпрекрасніша реклама, яку ми можемо зараз, умовно, собі зараз створити.
Вказання параметрів URL-адрес
Наступне. Обов’язково перевіряйте чи потрібні вам UTM-мітки. Вони вставляються в цей блок. Якщо не потрібні – пропускайте.
Налаштування розділу «Виключення брендів»
Що таке виключення брендів? Друзі, виключення брендів – це якщо вам не потрібно відразу показувати рекламу по певним запитам. Ну умовно наприклад, візьмемо для прикладу, там взуття. Не знаю, ну можливо Інтертоп той самий взяти або, наприклад, я не знаю, можна взяти Карло Позоліні. Мені зручно їх, наприклад, наводити. Тому що вони там, якщо згуглити Карло Позоліні або якийсь бренд, наприклад, Інтертоп, вони в SEO видачі перші.
Навіщо їм там, грубо кажучи, якось там виїдати товарну видачу? Можливо в цьому немає сенсу, якщо прям люди гуглять там «Купити взуття Інтертоп» або там, я не знаю, «Купити там Tommy Hilfiger» чи що вони там продають брендове, Інтертоп, умовно. Навіщо їм виїдати ці запити, якщо люди і так їх шукають, да умовно. При умові, якщо там немає конкурентів в видачі. Якщо немає конкурентів, то можна виключити список брендів по яким ви не хочете показуватися і забути про це тимчасово.
Розділ «Призначення ставок». Стратегії старту кампанії
Наступне. Це призначення ставок. Пам’ятайте, що відразу ця рекламна кампанія пропонує вам запускатися на стратегії збільшення цінності конверсій. В перформансах у вас є дві стратегії. Або на конверсії ви запускаєтеся, або на цінності.
Що краще обрати? Та не принципово. Глобально. На збільшення цінності конверсії чудова стратегія для старту. Єдиний критерій що? Оскільки принципи виставляння оцього обмеження «Цільові рентабельності» вони дещо змінилися в Google, тобто вони вже не грають таку роль, як наприклад в Смарт-шопінгу вони, то тут вам доведеться трішки погратися з цією рентабельностю.
В якому сенсі погратися? У вас є, будуть власні точки беззбитковості в рентабельності. В мене є окремі відео, я думаю, ставлю десь тут плашечку, по рентабельності. Як її вираховувати? То ви, щоб зрозуміли, це ваша беззбиткова точка, вона може бути, як співпадати з цією цільовою ROAS в налаштуваннях, так і може бути занадто високою для того, щоб задати в цій кампанії. Тобто, простіше всього з часом підняти цю рентабельність, ніж її задрати і потім її спускати.
Що я маю на увазі? Ну, наприклад умовно, ми хочемо точно, щоб в нас була окупність там 1000%. Це наша точка беззбитковості. 1000% – це, умовно, 10% на рекламу ми виділяємо. То це значить, що тут по ідеї потрібно було поставити ту саму 1000%. Але Google змінив оці принципи.
Він нікого не увідомляє в принципі про ці зміни, але дуже сильно помітно, коли ти стартував раніше з високих рентабельностей й не було з цим проблем, а потім на дуже високих рентабельностях, наприклад перформанс може взагалі стояти і не показуватись. Тому ваша задача або стартувати з нижчих, хоча б на 200%, чи на 400% спустити цю рентабельність вашу цільову, або стартувати, наприклад, з умовно середніх.
Умовно середні дивлячись видніше. Тому що ви можете продавати як годинники, ви можете продавати, я не знаю, медобладнання, горіхи, шапочки дитячі якісь, каву чи ще щось, це товарне все впирається в середній чек, який у вас буде в цій рекламній кампанії. І впирається, в принципі, в ваші критерії маржі, яку ви готові, частинку від цієї маржі, віддати Google.
Тому я можу сказати середній від/до, а ви вже запускайтеся далі або трішки підвищуєте її або знижуєте. Ну, умовно, якщо б наш чек там був, ну хоча б до 1500 грн там, наприклад від там 300 до 1500 грн, то можна вільно стартувати з 500 і навіть 600%. Це середня плюс-мінус рентабельність для старту.
Якщо у вас там чек трішки більший, то можна наприклад 400 – 500 спробувати. Але в принципі 500-600 для України поки що середня така рентабельність з якої практично кожна рекламна кампанія може стартувати. В яких випадках її знижувати або збільшувати? В залежності від того наскільки активно підуть рекламні витрати. Зараз до цього дойдемо.
Є ще один із варіантів стратегії, коли ви хочете зрозуміти, в принципі, наскільки рентабельні продажі взагалі ви можете отримувати з Google, при умові, якщо ви не пережимаєте цю ставку, тоді ви можете наприклад піти по рекомендації самого Google. Ми задаємо якусь мінімальну ставку. Вони рекомендують 50, але це може бути наприклад 70 чи 80.
Хто дивився ще мій марафон по Google Смарт-шопінгу, вони пам’ятають, що там ми стартували з 70%. Можна задати 70, але тоді обов’язково пам’ятайте, що вам потрібен значно менший бюджет. Тобто. якщо б ми стартували з 500-600 грн, скоріше всього, стартовий рекламний бюджет десь був в районі там 10-12 $. Ну умовно можна там сконвертувати ці суми. Якщо ж ми стартуємо з 70-ти, то ваш бюджет повинен бути значно меншим. Тобто це може бути 80, 90. Ну може наприклад 120 грн хіба що. Для чого ми це робимо?
Якщо ви ще не маєте ніякої аналітики в рекламному акаунті по поведінці в рекламному акаунті про ваш сайт, то краще стартувати з більш-меншого бюджету з єдиною ціллю – ми задаємо хоча б якесь обмеження в ставках рентабельності, щоб він вчився знаходити окупні, користувачів з певною окупністю. Перше.
Низька рентабельність, вона не дуже пережимає ці ставки, але можна стартувати з 500-600 на більшості акаунтів. Ми стартуємо, там можемо задавати 400, 500, 600 в залежності від середнього чеку. Ми дуже рідко з отаких ось ситуацій стартуємо. Це якщо нам прям є якийсь проект, де вже є рекламні кампанії, які там генерують, там від 50-60 продажів в день, тоді можна наприклад стартувати якісь такі ці речі, категорії чи нашу структуру, яку ми там проговарюємо з клієнтом, щоб швидше збирати аналітику. Але умовно, якщо у вас нулячий акаунт, ви тільки це створюєте, для вас можна і так зробити.
Але пам’ятайте про невеликий бюджет. Чому невеликий бюджет? Зрозумійте таку історію, performance – це той вид рекламних кампаній, який крім того, що використовує штучний інтелект, він ще може гуляти по воронці продажу. Тобто є люди, які тільки починають пошук вашої товарної позиції.
Є люди, які купляють взагалі щось аналогове, а можна поруч продати ваш товар. А є люди, які прям гуглять уже купити певну товарну продукцію. Всі ці критерії, характеристики, Google може на них орієнтуватися. І коли ми задаємо трішки менший бюджет – завжди рентабельність виходить вищою. Чому?
Тому що в нього немає зайвих грошей на тести. Тому що таке 400 грн? Ну нехай це, грубо кажучи, 10$. 10$ для країни в масштабах України – це досить мало. І він не може використати значну частину на умовно якісь тести варіантів таргетинга.
Як тільки ми почнемо збільшувати, от є єдина проблема у людей, які стартують наприклад на збільшення цінності конверсії, поки вони не доростають до якогось певного бюджету, коли рентабельність повністю з’їдається, тому що немає обмеження ніякого. В нашому випадку, коли ми трішки задали обмеження, ми задали невеликий бюджет. Він може бути значно менший.
Ми дивимось як ця компанія стартує, відповідно по подальших показниках приймаєм рішення. Або ми збільшуємо цю рентабельність до певних значень, які ми можемо або вже просто нарощуємо рекламний бюджет.
Такс це базово. Ми по налаштуванням пробіглися. Це те з чого ви можете стартувати в принципі без проблем.
Що таке об’єкти в рекламній кампанії?
Далі. Що я мала на увазі, коли я говорила що ми створюємо performance, який буде максимально акцентуватися на товарну видачу і чому ми в принципі створювали через Merchant Center? Тому що нам не потрібно буде заповнюти от оцей розділ, який називається «Об’єкти». Об’єкти – це що це таке?
От якщо ми почнемо створювати компанію перформанса наприклад з нуля отут. Зараз покажу. От плюс – «Кампанія» – «Нова кампанія». Там «Продажі». «Конверсії». «Максимальна ефективність». Merchant Center Performance. «Продовжити». Там «Почати нову». Заповнюємо тут, наприклад.
Я пропускаю їх, щоб там не особливо на цьому акцентувати увагу. Там місцеположення тра-та-та. І ось ми доходимо знову таки до групи інформації і нам не пропустить далі без заповнених оцих об’єктів. Що таке об’єкти? Це, умовно, треба додати зображення, логотипи, відео там, текстовки. Для чого, ви спитаєте, для чого це все треба?
Для того, щоб Google зміг більш активно користуватися такими видами рекламних кампаній як пошук, якісь там креативи додатково робив. Він ще буде з них робити дисплей, КМСку якусь. Він ще з них може зробити відео, склепати автоматично.
Якщо ми хочемо більш контрольований перформанс. Що контрольований – це значить, якщо в нас не конвертить, то ми міняємо лише один пункт з цього, а не ще об’єкти ми там редагуємо для того, щоб зрозуміти що там погано чи там непогано вплинуло.
Взагалі, в принципі, є більшість магазинів в яких додавання об’єктів взагалі ніяк позитивно не впливає. Що вони є, що їх немає. То навіщо витрачати ресурси на початку на оце створення якихось об’єктів, заморачуватись над картинками, ви ж не добавити аби що-небудь підряд.
Тим паче якщо ви запускаєте один перформанс на всі товари як ви можете в одну картинку наприклад запихнути усі там автозапчастини, наприклад, чи всі там можливі горішки, чи я не знаю, чи якісь там, я не знаю, ви салфеточки продаєте, чи щось типу такого. Ви ж не можете все прям зробити.
Можна тут, звичайно, побити на групи об’єктів, але ваша задача стартувати. Старт можна починати з однієї кампанії. Вам так легше з бюджетами справлятися. Це буде один невеликий бюджет. Відразу будете бачити результативність. Відразу будете бачити, що конвертить, що не конвертить. Коротше це швидко, оптимально, без різних заморочок.
Чи потрібно задавати сигнали?
Тут уже все опирається в те наскільки в принципі ваш фід адекватний чи неадекватний з точки зору оптимізації. В мене є окремо в марафоні плейлисти по оптимізації, відео, фіда в Merchant Center. Це актуальніша історія. Мабуть виведу їх в окремий плейлист уже для того, щоб вони були. Перевіряйте, якщо все плюс-мінус ок. В мене є там формули по тайтлам, по декрипшнам.
Все ок? Тоді не треба взагалі паритись навіть на рахунок сигналів. Тому що задавання сигналу являється більш додатковим критерієм звужування таргетингу, ніж ви можете вихватити все, що потрібно. Тобто оце ми створили зараз по суті, що вам треба зайти. Раз, кнопочку нажали, вказали бюджет, назву компанії, перезавантажили, місцеположення, виключили текст, задали рентабельність, бюджет. Все, у вас компанія вже готова до включення.
Вказання груп товарів для фіда
Якщо ж вам потрібно лише певні товари тут підвантажувати і у вас наприклад один фід на всі товари, що є в Хорошопі, тоді заходите в «Групи інформації» тут і відбираєте вже свої товари. По якому критерію їх можна відбирати?
Та в залежності від того, що у вас було в фіді. Це тип товару, ID товару, мітка, все те, що у вас наприклад було. Зазвичай на Хорошопі, якщо ви там правильно категорію прописували, у вас будуть правильні типажи товару як у мене тут для автогаража, амортизація, пружини капота, двигатели, там двигателя, двигун і пішло поїхало.
Якщо нам потрібно лише певний якийсь товарний асортимент, то ми можемо так і зробити. Все, в принципі. Якщо всі товари, то залишаємо всі товари. Оце в принципі найшвидший варіант створення запуску Performance Max.
Чи обов’язково спочатку створювати торгову рекламну кампанію?
Відповідаю на питання чи потрібно обов’язково створювати звичайну торгову рекламну кампанію, починати з неї, а потім до Performance Max. В більшості випадків немає різниці. Вам звичайна товарка потрібна лише в декількох випадках. Перше, якщо у вас уже дійсно не ковертить Performance Max. По-різним це може бути причинам.
Починаючи від продукту, закінчуючи просто ситуацією там на ринку та іншим. А можливо аналітика не та, не туди пішов. Тоді ми звичайно товарку запускаємо, але жорстко фільтруємо трафік. Для чого? Щоб дати статистику акаунту по пошуковому трафіку. Будь-яка автоматична стратегія, а в Performance Max використовується автоматична стратегія, використовує статистику по пошуковому трафіку на рівні акаунтів.
Ну або якщо вам потрібно жорстко контролювати ціну за клік. Є більшість ніш, в яких ціна за клік дуже висока, наприклад в тих самих кондиціонерах чи ще в чомусь.
Ціна за клік дуже висока і тоді вам потрібно її контролювати вручну. Тоді вам дійсно підійде звичайна товарка. Але оце оптимальний старт. Ну я не знаю, для 9 з 10-ти магазинів. От всі можна, вільно навіть без аналітики стартувати з Performance Max. Це зараз допилений рекламний інструмент в якому ось раз, раз, раз ми налаштували. Далі вже все виходить з того, яку аналітику буде отримувати рекламний акаунт. Все.
Оце в принципі все, що вам потрібно знати для того, що треба зробити для того, щоб налаштувати рекламну кампанію на Хорошопі. Все.