Як робити ремаркетинг для інтернет-магазину?

Ремаркетінг для інтернет-магазину Ремаркетинг

На черзі розбору контент блок Медійній мережі, без КММок, звичайний ремаркетинг. Що пише фахівець? «Тільки адаптивні медійні оголошення, бачу можливість завантажувати медійні (скоріше, має на увазі фахівець – HTML) пробувала, не вийшло створити, не знаю цей варіант, деякі продавці видають анімовані ремаркетинговие оголошення – красиво, привертає увагу. Важливо щоб аудиторія була цільова. Чужа аудиторія нервувати буде. Налаштувала таргетинговой аудиторію рекомендовано Google. Виходить, показ буде тим користувачам, які на сайті не були ». Не зрозуміла. «Спочатку були автоматично налаштовані аудиторії з відвідувачів сайту. Можна розуміти відвідувач, заходив подивитися сторінки кімоно, може побачити оголошення іншої групи. Почали з кросівок або тільки зі своєї області. Сума витрат – невелика. Як відстежити ефективність, що робити? » Пул питань зрозумілий. Подивимося.

Кампанія ремаркетингу в Google Ads

Ремаркетинг люблю. Це вид цікавою реклами. Люблю складності, якщо з пошуком елементарно просто. У нас відео розтягнулося на стільки-то хвилин, все одно просто. З ремаркетингу потрібно вміти працювати, необхідно включати креатив, мислення, аналітику, придумувати якісь, будувати нові гіпотези. Це цікавіше. Особливо, якщо ми технічні фахівці, ми завжди сидимо в таблицях, аналітиці, інше. Це спосіб покреатівіть.

Витрачено півтори тисячі гривень. 3 конверсії. Я думаю, що ці конверсії занадто дорогими нам, але все залежить від маржинальність вашої. Бентежить, я думаю, фахівців то, що низький коефіцієнт конверсії та підказати нові ідеї, що ми можемо ще тут зробити.

Групи оголошень

Бачу, що групування розбита по категоріях товарів, в кожній з категорій сидить певний список на людей, які заходили на певні сторінки. «Всі користувачі», «Всі користувачі». Є кросівки Asics. Теж «Всі користувачі». Спортивний стиль. Ага, зрозуміла, що малося на увазі, коли створювалися аудиторії гугловський. Тут аудиторія ще по намірам, у нас є окремі списки ремаркетингу. Видно блок «відвідувачі сайту». «Відвідувачі сайту». Ось це особлива по намірам «Купити волейбольні кросівки», тра-та-та. Знову список ремаркетингу. Знову аудиторія по намірам. Аудиторія вже за інтересами йде. Наміри, наміри … Це look-alike аудиторії припинені і look-alike аудиторії.

Розбір рекламної кампанії

Давайте почнемо з чого? Що робити з цією рекламною кампанією на час кризи? У кризову ситуацію: Перше, робимо максимально дробову сегментацію. Наміри повинні сидіти в окремій компанії, тому що це КММ по намірам. ремаркетинг в окремій, як список look-alike аудиторії, також повинні сидіти в окремих рекламних кампаніях. Чому? Простіше керувати, простіше контролювати, простіше призначати бюджетування, простіше системі потім пушіть, свій напрямок в чіткому розумінні куди рухаємося. Плюс вам, як рекламодавцю, як фахівцеві простіше розуміти, що відразу працює, якщо зводите це в красиві звітності якісь в Data Studio або в аналітики, досить просто фільтрувати за назвою тих же рекламних кампаній.

Наші 5 метрик, які зазвичай показують ефективність роботи Медійній мережі. Необхідні показники конкуренції, 3-4, 5й – показник відмови. Можна цей блок додати. Поки показників відмов буде достатньо.

Що дивимося? По-перше, дивимося відсотки отриманих показів. Бачимо – багато втрачено. Відносний CTR – 55 відсотків. Відносний CTR повинен бути сто відсотків і вище. Тоді і рейтинг вище, і ціна за клік нижче і аудиторія краще. Бачу, показник відмов, відмови близько 70 відсотків, значить – ті кліки, які генерували, частина з цієї аудиторії – просто відмовники.

Причини втрачених показів

Дивимося на відносний CTR, це показує, завжди можете навести на покажчик і глибше вивчити кожен показник, тобто наскільки оголошення були клікабельні порівняно з оголошеннями конкурентів. Цей показник повинен прагнути вище, від сотні і більше. 100 відсотків – мінімум, який повинні досягати. Якщо двісті-триста – вже досить добре, значить, що оголошення самі класні, найкрутіші. У ремаркетингу бажано, від 200 відсотків. Це свідчить що самі банеру не настільки привабливі в порівнянні з тими графічними оголошеннями, які показуються разом з нами. Це перший момент, який впливає на рейтинг.

Низька конверсія сайту

Подальше – показник відмов. У нас дуже багато відмов у рекламній кампанії. Значить або показувати на нецільових місцях розташування, або скліківают, або пропозиція не сходиться з тим, що пушім сайтом. Ну думаю, в останньому не зовсім сходиться. Навряд чи кросівки будемо вести на волейбольні м’ячі. Вірно? Значить, підходять ці три параметри. Перше – йдемо в місця розміщення, дивимося, де показують. Завдання – не зливати трафік на мобільні пристрої. Бачимо мобільні додатки.

Покази на мобільних додатках

Мобільні додатки – не поганий метод таргетинг, точніше розташування показу банера. Питання – що це за додаток. Розробники грішать ніж? Роблять настільки рекламні блоки не зовсім зручними, такими щоб випадково, найчастіше випадково них скликали. І таким чином просто виходить порожній клік, і аудиторія може не чекати здійснення завантаження сайту.

Покази в мобільних додатках

Проаналізуємо Google-рекламу звіт Аналітика. Є така, зручно переглянути, просто дивимося кількість кліків і кількість сеансів. Кількість сеансів повинно бути не менше, ніж кількість кліків, бачимо наскільки сильно воно відрізняється. Значить – є кліки пустушки, або майданчика скликали, але може – хлопці які на оцінці заробляють можуть просто просити скліківать рекламу, тому, що на цьому заробляють. Друге – можуть бути випадкові кліки, наприклад, на мобільних додатках. Бачимо, що 94 плюс 61, знайди слова App Kick the Buddy, навряд чи це тематика пов’язана з нами. Показуватися, де можна, в яких додатках, де може частіше проводити цільова аудиторія. Якщо це спортсмени, можна пробувати показуватися в якихось додатках, пов’язаних зі спортивною тематикою, з професійним спортом. Необхідність сідати і шукати додатки.

Рекалама на профільних ресурсах

І то не зовсім це підходяща варіативність, тому на час карантину, кризи все шарятся новинними сайтами, майданчиках-форумах, пов’язаних з профільною діяльністю. Якщо спортсмени професійні – спортивні форуми, по іншим якимось новим фішках, тренувань, домашнім тренувань, Youtube канали. Медійна мережа може показуватися на Youtube каналах – це важливо! Можете прям підібрати список каналів, де хочете показувати або навіть відео, якщо багато переглядів, де можете показати банера. Це, до речі, крута ідея для ремаркетингу. Якщо зібрати список Youtube каналів де показуються якісь фішки – подачі з волейбольним м’ячем або розповідаються особливості бігових кросівок. Є ютуб-канали, на таких залипає. Є, блоги спортсменів, які роблять підготовки до різних ironman-ам, марафонам, канали футболістів. Можете зібрати цей список Youtube каналів і прямо під них робити банера, графічні зображення. Коли людина буде дивитися це відео можете скоммуніціровать з ними банерами – «Дивишся відео, хочеш, ти реально хочеш бігати також» або «Готуйся до марафону разом з кросівками від нашого магазину». Це мало хто працює і навіть великі бренди над цим не заморочуються.

Була на сайті Ватсонс. Купувала абсолютно протилежний товар. Думаєте, ніж за мною ганялися? Ганялися – пастою Лакалут. Ну, хлопці, навіть не дивилася пасту Лакалут від кровоточивості ясен. Вона не потрібна. Вони ганяються цієї всією історією. Спробуйте персоналізувати. У цьому полягає формат персоналізації реклами. Дивляться відео про те, як бігати, постановка стопи або як робити якісь футбольні фінти. Скажете, «Хочеш стати зіркою футболу або збільш». Дивіться, адже від бажань все залежить, від цільової аудиторії. Люди готуються до якихось марафонам або ironman-ам. Важливо, мати кросівки з високою зносостійкістю та інше. Яка конкретна біль аудиторії? Дивляться відео, щоб дізнатися рішення наболілого питання. Ви можете, якщо подача вирішення питання правильна – показати свій товар і так виграти. Не робіть банера – «Купи кросівки за таку-то вартість Asics». Чи не спрацює. Буде багато кліків – ніхто не купить. Прямо персоналізіруете оголошення – воно спрацює з більшою ймовірністю.

До чого вели? Про мобільних додатках. В цьому випадку необхідно їх виключити. ОЛХ, Asics і кросівки Mizuno. Питання – чи може цільова аудиторія шукати там товар. Так. Чи варто залишати ОЛХ? Можливо да. Якимось чином? Можливо, поставити якісь обмеження. Зараз бачу одну конверсію по 112 гривень. Бачу ще покази кросівок. Чотириста тридцять три кліка, сто п’ятдесят дві гривні і все. На ОЛХе можуть випадково скликати, якщо користуються мобільним додатком.

Перебір майданчиків

Далі. Майданчики необхідно перебирати. Русвесна, здається – не наша історія. Глобаскарт, Правда, ОЛХ, РІА, Леді Діана. Ну, дивіться, може показуватися, може – ні. Youtube канал. На каналі Youtube показувалися. Це жіночий бабський канал, тому – не ваша посадкова сторінка. Можна спробувати списками ремаркетингу бомби по найтоповішим сайтам, зараз відвідуваними. Укрнет, Синоптик, Gismeteo, Оглядач та інше. Просто показувати на них рекламу. Фішка, і нею мало хто користується Проблема в тому, що необхідно набирати багато кліків, щоб швидше конвертувати. На профільних форумах вище ймовірність конвертації. Якщо правильно підберете месседж, який транслюєте. Якщо подивитися – мобільні майданчики необхідно виключити. На першому місці, де не цільові кліки. По-друге, Росія 1 і переберіть всі майданчики. Особливо ті, які високо-CTRние. По одному кліку не брати. «Вуса лапи хвіст» – не ваш канал. «Пусть говорят» – не ваша адекватна цільова аудиторія. Дивляться «Пусть говорят» – не будуть купувати вашу взуття. Рівень контенту – просто не поганий, мобільні майданчики, «Кіно СРСР».

відберемо – «Покази». «Покази». Візьмемо, скажімо, більше ста. Можна менше п’ятдесяти. Більше 100, менше, більше ста. Бачите, мобайл єп. Все високо-CTRние – це Mobile App, «Один за всіх», якісь є. Високо-CTRние потрібно перебирати.

Чому взяла більше ста? Завдання максимально детально цю історію перебирати. Розумію, що сімсот шістдесят дев’ять тисяч перебрати дуже важко. Якщо завдання знайти те, що, в основному, скліківают – звичайно ця історія і допоможе максимально все дрібно перебрати.

Це питання по темі, що зараз можна зробити з даної рекламною кампанією:

  • Перше – перебрала все місця розміщення, виключила мобільні додатки, зібрала список Youtube каналів або форумів, де може перебувати моя аудиторія, розробила персональні меседжі.
  • Друге – протестувала самі топові місця відвідування. При заході в Google trends, побачите, що тема погоди – одна з топових тем, які відвідують люди постійно. Бачите, по всьому світу користуються стабільним попитом. Погоду дивляться, топ країн, де найбільше хвилює погода, прогноз погоди, інше. Це топові запити, які використовуються. Можете за прогнозними сайтам бомби. Не завжди запити бувають вигідними. Просто потрібно багато трафіку набирати – як варіант стратегії.
  • Наступний момент. Перебудували структуру, підібрали місця розміщення. Цей принцип з місцями розміщення діє для будь-якого виду Медійній мережі. Залежить все від креативу. Якщо завдання заощадити, тоді чітко пробуємо тестувати вибірково місця розміщення.

Аналіз оголошень

Далі, йдемо в оголошення. Тут бачу, фахівець писав, що адаптивні, бачу, що є можливість завантажувати ще медійні оголошення, можливо графічні, звичайні. Хочу сказати, якщо дивимося звичайні адаптивні оголошення, тобто у них кілька критичних моментів. По-перше, правильна картинка адекватна. Під правильною картинкою адекватної, мається на увазі, що вона повинна бути простою візуально сприймається. Повинен чітко читатися месседж. Повинна картинка бути привабливою і чіткої, щоб людина буквально за дві секунди розумів, що це за товар. Мозок не бачить цілеспрямовано, чи не переглядає банера, якщо ви не маркетолог. Тому принципово дивлюся тільки банера. Заходжу на новинні сайти, дивлюся рекламку. Це вже проффдеформація, як то кажуть.

Є бажання поїсти. На роботі сидите – виникає завдання поїсти. Почнете помічати банера, які з доставкою їжі. Чи не зверніть увагу на нерухомість, якщо немає потреби зараз купувати Квартиру. Просто пройдете рекламу недвіжкі, пройдете рекламу якихось маркетингових агентств, якщо вони пушаться 100000 лідів. Мозок зараз шукає і вирішує тільки те, що близько – проблема пошуку їжі.

Буквально є дві-три секунди, щоб банер просто привернув увагу. Далі людина мимохіть читає банер кілька миттєвостей. Подивився на банер – вистачає зрозуміти його чи не його. Його – може клікнути на банер, перейти на сайт, може купити.

Приклад оголошення ремаркетингу

Картинка просто візуально важка Bеlts. По-перше, Belts – пояса. Підбирайте картинку максимально ясно. Пояси для кімоно – взяти картинку показати від грудей, трохи нижче пояса. Пояс чоловік зав’язує або як кімоно одягається правильно для спортивних змагань. Додати великим читаним текстом «Пояси для кімоно». Картинка перша привертає увагу.

Кімоно і пояса від Mizuno. Оголошення здасться ще. Бачимо Mizuno і дзюдо, кімоно і пояси. Змагального рівня. Це оголошення подобається. Ми залишаємо його. Переробимо тільки картинку. З заголовки трошки протестувала для змагального рівня або простіше. Оголошення буде показуватися у вигляді без картинки. Дуже важливо позначати перевага товару.

Не повторюйте кімоно Mizuno для дзюдо. Напишіть «Для дзюдо» або «Для дзюдо від базового рівня до майстра». Це бренд, типу Yusho, Shiai, Keiko, просто не розбираюся. Гарне назва – Mizuno, кімоно і пояси. Картинку необхідно переробити трішки. Це те, що стосується дзюдо.

За кросівок що? Тут якась повинна бути ще картинка. Не всі врахувала. Подивилася просто відомості про об’єкт, а тут трошки більше картинок. Тут є картинки з поясами. Yawara. Картинки класні з поясами. Що ще зробити? Напишіть великими буквами на цій картинці, щоб красиво, стильно виглядало. Люди люблять дивитися на красиві картинки. Хоча зараз, під час кризи, найпростіший месседж теж працює. Напишіть – «Кімоно і пояса Mizuno». Буде взагалі ідеально.

Кросівки. Ситуація йде стосовно одягу повсякденному, що не дзюдо – кросівок. Найбільше цільова аудиторія схильна купувати на картинках, де людина повністю в образі. Важливо – для кого потрібні ці кросівки. Бігові кросівки на марафон – фотографія в цьому кросівках ніг. Неначе нога біжить, на якихось тренажерних заняттях.

Рекламний кабінет AdWords

Якщо кросівки для настільного тенісу, то повинні бути ноги з цими ж кросівками. Чи не повністю тенісист природно, а в кросівках ноги, можливо ракетка і тенісне поле. Це складніше. Необхідно задурити або робити власні фото. Зараз є окремі категорії хлопців молодих, які займаються прокачуванням Instagram профілів. Вони навіть можуть прийти до вас. Візьміть свою сестру молодшу, двоюрідну сестру, будь-якого підлітка, візьміть якогось підлітка, зловіть ну звичайно кому ви довіряєте, скажіть: тобі заплачу 50 баксів, мені потрібно на такому-то поле сфотографувати в такому-то образі ноги. Не обов’язково вкладати в цю історію дуже багато грошей. У кризовій історії, такий як зараз, будь-яка фотографія гарної непоганої якості, не обов’язково робити професійно з Арнольдом Шварценеггером у головній ролі. Це все буде працювати не гірше. Головне, щоб розуміли – не потрібно вкладати в цю фотосесію дуже багато грошей. Тому, що картинки повинні постійно змінюватися. Термін життя одного банера – близько двох тижнів інтенсивного показу. Далі він просто вмирає, приїдається, банерна сліпота виникає.

Берете, зараз молодь фоткает краще будь-якого професійного фотографа. Вони можуть обробити фотографії. Або йдете самі фотографуйте, віддаєте на фріланс на обробку. Хлопці роблять просто цукерку з фотографій. Кросівки працюють тільки в тому випадку, якщо показуєте цю всю історію в русі на цільової аудиторії.

Фотографії для медійного банера

Asics Gel Beyond – вони здаються більше для міського стилю, хоча можуть і ні. «Жіночі професійні волейбольні кросівки» – покажіть на волейболістки. Люди купують одяг і все-все-все не тому, що необхідно, а для впевненості і більшого комфорту. Пишіть, що товар може робити, що можуть зробити кросівки. Вони не ковзають, вони підвищують стрибучість, комфорт. Які можуть бути проблеми у волейболісток? Можливо, взуття натирає. У марафонців взуття може натирати. Взуття в будь-якому випадку натирає. Можете розповісти, що наскільки вона амортизує цю всю історію, при зіткненні ноги з поверхнею ступінь натирання ноги зменшується, про інновації та що компанія Asics придумала, що компанія Asics – найкраще взуття для марафонців.

Переваги інтернет-магазину

Багато історій для обмірковування і роботи. Такі картинки можна використовувати, але вони малоефективні. Вони на нижчий ціновий сегмент. Завдання продавати більше цільової аудиторії, яка дійсно нею користується в професійних цілях. Краще переробляти картинку. Не сильно з нею заморачивайтесь – їх потрібно багато. Адаптивними можна обходитися. Робіть статичні оголошення. Картинки, які завантажуються. Як їх робити? Можу порекомендувати платний сервіс Banner Bull. Чи є пробний період? Там все швидше можна зробити. Просто робіть в Фотошопі. Можна замовити у будь-якого фрілансера. Завдання яка? Потрібно на банер. Що помістити? Картинку. В образі, в русі спортсмена, ноги в основному будуть, якщо мова йде про кросівках. Вірно? Далі помістити логотип обов’язково на банер. Саме логотип шейтера магазину, інакше банер не пройде модерацію. Якусь мінімальну текстовку, максимум п’яти слів – «Купуй професійні кросівки Asics», «Продаємо взуття для професіонала», «Взуття для волейболісток», інше. Повинні розбиратися в цільової аудиторії більш докладно. Кнопка обов’язково – «Купити», «Детальніше.» Обов’язково. Потрібен заклик дії.

Які розміри робити? Є базові розміри, які написані в довідці Google. Можете ними користуватися вільно. 320 на 50 для мобільного, 336 х 280, 300 х 250, 728 х 90. 720 х 90 швидко зменшити до 468, на стільки-то пікселів. Можна зробити хмарочоси. Хмарочоси не пам’ятаю на скільки пікселів. Довідки відкриті, можете їх набрати. Базових розмірів штук шість-сім. Їх вистачить для показів на Youtube. Їх вистачить показувати на різних сайтах, на синоптиків, інше.

Чи не вкладайте багато грошей в банера. Баннера необхідно постійно додавати. Одне спрацювало – залишаєте. Начебто працює, працює, потім починає падати, падати на своїй ефективності. Його потрібно міняти, міняти. Те, що старе – призупиняти, нові запускати. Потім міняти їх місцями. Це постійна робота. У пошуку набагато легше з цією історією, ніж з банерами. Це з практики продажу різних видів взуття – дешевої і брендового, дорогий.

Кросівки Mizuno. Приблизно та ж сама історія.

Реклама волейбольних м'ячів

«М’ячі для волейболу». М’ячі для волейболу. Картинки м’ячів для волейболу, їх же сто, сто десятків тисяч однакових варіантів. Подумайте, як можна ще показати волейбольний м’яч. З волейбольними м’ячами може бути історія, коли показуєте рух. Історія, формат руху, стукають по волейбольному м’ячу. Може не спрацювати. Можливо, ця картинка працює краще. Подумайте, як просто цю картинку виділити на тлі всього іншого. Можливо, на графічних зображеннях, вставляєте м’ячик і пишіть волейбольний м’яч або ще щось для збільшення ступеня привабливості банера.

М'ячі для футзалу

«М’ячі для футболу». М’ячі для футболу обов’язково робимо в образах. Це працює добре. Особливо, якщо продаємо професійні м’ячі. Особливо, для якихось футбольних клубів, дитячих, які не дитячих, інше. Така ось картинка. Можна спробувати, але краще робити персоналізовані фотографії. З волейбольними м’ячами ця історія спрацює, тому що CTRи у нас-то високі. Розібралися, що CTRи в основному високі через те, що випадково кликали. Це видно в аналітиці з розрізу невеликого відмінності в сеансах і кліки. Це те, що стосується організації, організації рекламних кампаній, вибору місця розміщення і рекламних оголошень.

Налаштування аудиторій

Які аудиторії використовувати? «Спочатку були автоматично налаштовані аудиторії. Відвідувач, який заходив подивитися сторінки з кімоно, надалі, може побачити оголошення з іншої групи? М’яч, кросівки? Або тільки зі своєї області? » Беремо список «Всі користувачі» з рекламної кампанії – побачить оголошення. Людина зайшла на кросівки Asics, потім пішов в волейбольні м’ячі, кудись ще далі – йому здамося. Тому що входить в аудиторію «Всі користувачі». Чи варто жорстко їх між собою перетинати? Збираємо аудиторію списку ремаркетингу користувачів, які відвідали лише кросівки і все. Особливо немає сенсу. У ремаркетингу трошки по-іншому потрібно діяти.

Стандартний і динамічний ремаркетинг

Завдання яка? Завдання знайти імовірно ту аудиторію, що може конвертуються. Як це зробити? Найпростіший спосіб – беремо весь трафік, обов’язково весь, не тільки Google. Тому що потрібно ще враховувати поведінку в асоційованих переходи. Є мета завершення конверсії. Вибираємо «Досягли мети». Дивимося по сегменту «Досягли мети». Завдання яка? Зрозуміти загальні характеристики цих людей. Бачимо, що показник відмов – 0,3%. Сторінок за сеанс вони гортали – цілих дев’ять і на сайті провели майже 9 хвилин. Конверсія у користувача 4,57%.

Конверсія рекламної кампанії

Чи можемо піти в аудиторію з тим же інтересом і подивитися цю історію. Побачили, що люди, які здійснювали, досягали конверсій проводили 9 хвилин на сайті. Занадто жорстко не потрібно обмежувати, так як, можливо, аудиторія дуже повільно почне збиратися. Чи можемо створити список людей, які відвідували сайт 15 секунд або 30 секунд. Їх можемо виключити практично у всіх рекламних кампаніях, щоб не показуватися аудиторії. Просто зайшли випадково і пішли. Вірно?

Відвідувачі сайту

Виходить, можемо створити списки ремаркетингу, які відвідували 10 сторінок, тих, які бачили. 5 сторінок і більше. Бачимо, що «Досягли мети» – також повернулися користувачі або зробили певну кількість сеансів на сайті.

Зараз будемо дивитися. Варіанти, які можемо пробувати як окремими списками налаштовувати, так і комбінувати їх між собою. Подивимося, хто це. “Чоловіки та жінки”. Можна чоловіки і жінки робити. Хто досяг мети?

Поділ користувачів за статевою ознакою

По-перше, відсікти людей, від 18 до 45. В основному категорії 25-34, 35-44. Male, Female. В основному чоловіки. Добре. Чи можемо окремо створити список чоловіки 25-45, окремо – жінки 25-45, які проводили більше, наприклад, 15 або 30 секунд на сайті. Це один список ремаркетингу.

Стандартний і динамічний ремаркетинг

Можна поглибити збір статистики по аудиторіях. Збираєте, аудиторію, яка відвідала сторінку з кросівками Asics, що гортала всілякі товари. До неї додаєте обмеження по аудиторії. Є один невеликий лайфхак. Їм ділюся.

Не потрібно в одній аудиторії робити різке звуження, так як аудиторія надто довго може збиратися. Можете створити окремо аудиторію тих людей, які відвідали сторінку з кросівками Asics, були на сторінці більше 30 секунд або просто відвідали цю сторінку. Окремо створюєте списки відвідували 15 секунд і менше – окремої аудиторією. Окрема аудиторія – чоловіки 25-45, окремо – жінки 25-45. Потім їх просто всередині кожної групи між собою перетинаєте. Це дає більше гнучкості в налаштуваннях аудиторій.

Імовірно це може давати ідеї для таргетинг. Чи можемо створити списки аудиторії, яка відвідувала сторінку кросівок Asics і це чоловіки 25-45. Так можемо налаштувати список ремаркетингу або зробити по жінках.

Створюємо паралельно список ремаркетингу, з виключенням аудиторію, відвідувати менше 15 секунд і виключаємо відмовників. За ним рекламуватися не будемо. Заощадимо гроші.

Які ще варіанти таргетинг використовувати? Спробуйте взяти сторінку людей, які відвідували кросівки Asics. Кросівки Asics – приклад. Можете використовувати інший вид аудиторії. Додаєте ще, виключаєте аудиторію, що побувала на сторінці менше 15 секунд. Створюєте аудиторії тих, хто відвідував сторінку, плюс гортали більше такого-то кількості сторінок і проводив таку-то кількість часу на сайті. Трошки звузите аудиторію, підберете більш цільову. Через «Досягли мети» стане простіше шукати вашу більш цільову аудиторію, яка вже можна конвертувати.

Налаштування рекламної кампанії по типу пристрою

Подивіться по типажу пристрою. Де більше конверсія? Бачу, що в мобільній версії йде найбільша конверсія. Робіть прямо в банерах акцент на те, що зручно купити в один клік з мобільних, як-то ще, якась комбінація дій.

Бачите, відрізняється на десктопах? Люди на десктопах гортають 10, 9,86 сторінок, тут -12 хвилин, а тут сім хвилин проводять. Бачите, коефіцієнт конверсії з мобільних високий – 5,18%. Це все ідеї до таргетингу.

Інші варіанти налаштувань

Вибудовуйте ланцюжком. Наприклад, люди відвідали певну сторінку і додали товар в корзину. Або додавали певні категорії товару в кошик. В ідеалі необхідно додати динамічний ремаркетинг в рекламний аккаунт. Як він робиться? Можете, якщо не вмієте користуватися не Google tag manager, у вас немає Скіл з програмування, не знаєте який шматок коду в цю історію ставити на етапі створення все розписано в аудиторіях. Можете додати динамічний ремаркетинг, таким чином, закриєте момент з показом звичайних картинок аудиторії, якщо вони відвідували певні товарні позиції.

Один з моментів. Можете аудиторії тих людей, які відвідували волейбольні м’ячі, рекламувати кросівки для волейболістів. З футболістами також. Не обов’язково концентруватися лише на певній категорії товару. Аудиторії можуть перетинатися між собою. Ідея для тестування – є якась топова продукція, хіт, найбільш продавана товарна позиція. Можете її пушіть за тими списками, за тими групами товарів, яким імовірно може знадобитися. Також ідея для запуску в звичайному ремаркетингу.

Додайте динамічний ремаркетинг. Там п’ять базових списків. В одному – люди, які здійснювали замовлення. Збираєте паралельно список «Досягли цілей». Чому це важливо? Надалі можете через кілька місяців просто допродувати ці товари – наприклад, кросівки зношуються. Бігуни кажуть, що коли кросівки стоптуються – їх змінюють. Можете періодично робити, знову пушіть кросівки вже зносилися або пора міняти кросівки. У такому плані, в такому стилі.

Люди, які кинули в кошик. В ідеалі, обов’язково створювати списки ремаркетингу на кинуті кошики. Люди, які додали товар в корзину і не закінчивши, не завершили замовлення. Їх обов’язково збирати, тому що для них необхідно пушіть – «Залишився товар в кошику», «Залишився товар в кошику. Спробуй завершити. Дамо то, то, то, то … ». Здійснили. Замовили. Дивились певні категорії та інше. Ну, і динаміку додаєте. Це має спрацювати. Це те, що потрібно зробити зараз на період карантину з рекламним аккаунтом.

Всі рекомендації по ремаркетингу дала. Якщо брати нашу Медійну мережу – у нас є аудиторії по намірам і за інтересами. Що бачу? Наприклад, кросівки Asics. CTR був 0,27.

По-перше, важко визначити ефективність аудиторії відразу, тому, що банера специфічні. Якби їх зробили більше, то були б показники трошки краще. Ці наміри дотестіровать потрібно. У намірах виключити аудиторії, які відвідували сайт. Для чого? Щоб КММка була спрямована на пошук нової аудиторії, і вона не перетиналася з аудиторією. В першу чергу, віддайте перевагу look-alike аудиторії. Відвідувачі жодного разу не оформили замовлення за 30 днів. Спірна аудиторія. Тому необхідно створювати аудиторії, які вчинили замовлення. Тому, як на її підставі реально створити список look-alike. Якщо аудиторія, які здійснювали замовлення або відвідували дев’ять сторінок, але не завершили замовлення. Проводили на сайті більше однієї хвилини, але не здійснювали замовлення. Випадок, коли можна по ним пушіться. Зрозуміли фішку?

Спочатку, наступним етапом, запускаємо look-alike аудиторію в КММке і тільки потім пробуємо наміри і інтереси. У намірах і інтересах обов’язково виключайте аудиторію, яка була на сайті, щоб повторно по ним не бомбити. Шукати тільки абсолютно нову аудиторію. Вибирайте чітко місця розміщення, де хочете здатися і пробуйте спортивний стиль, фітнес, біг, любителі бігу. Занадто багато різношерстих ключових слів.

Подумайте, кому продаєте свої кросівки, хто цільова аудиторія, ніж вона цікавиться. Можливо, це якісь аматори ironman, марафону. Необхідно тоді ключові слова включати не просто з фітнесом і з кросівками для бігу та іншим. Необхідно пушіть «марафони», «графік марафону», «Марафон пошта», «марафон Пробіг під каштанами», марафон ironman, інше. Людям, які цікавляться такими специфічними тематиками пушіть пропозицію. «Пробіжи марафон або ironman разом з нашими кросівками». У такому контексті має спрацювати.

Оголошення на вузьку аудиторію

Рекомендація – стежте жорстко за CPA. Коли чітко знаєте на яких місцях розміщених показуєтеся, розумієте, що зайвих кліків немає, оголошення хороше, добре і не працює – вимикайте. Значить комбінації не зовсім вірно цільову аудиторію підібрали, з невірним позиціонуванням. Необхідно все переробляти. Це весь пул, що хотілося розповісти в даному конкретному відео.

Сподіваюся, це відео було корисним. Сподіваюся, поділилася багатьма фішками, Лайфхак особливо по банерах і списками ремаркетингу. Якщо відео було корисно, став, будь ласка, лайк, не забудь підписатися, поставити дзвіночок, щоб не пропускати нові відео. І до зустрічі.

Яна Ляшенко
Оцініть автора
Adwservice
Додати коментар

Сергій Шевченко Google-логіст GoogleLogist
GoogleLogist
Пакет послуг «90 днів Google реклами», допоможе зробити Вашу рекламну кампанію не тільки вигідною, а й збільшити продажі з неї