Тренди і факти відео реклами конференції Think Video with Google

Відеореклама

Тренди і факти відео реклами конференції Think Video with Google

 

Що ми знаємо про YouTube? Це друга за обсягом пошукова система в світі і це найбільший відео хостинг в світі.

Чим же може бути YouTube привабливий для бізнесу?

Почнемо з початку.

Існує думка, що в YouTube сидять тільки підлітки і любителі приколів з котиками (нічого проти останніх не маємо). Але якщо подивитися на статистику, то ми побачимо наступну картину:

Так-так … 27% користувачів віком від 25 до 34 і 23% – від 35-44 років. І це в Україні в більшості люди, які самостійно заробляють гроші. А значить – це аудиторія, якій ми з Вами можемо запропонувати свої товари/послуги.

Отже, ми тепер знаємо, що в YouTube знаходиться платоспроможна аудиторія. А де нам її конкретно шукати, що дивляться наші цільові користувачі?

Потрібно продати побутову техніку? Хто заважає Вам запустити відео або КММ по каналах/відео, які роблять огляди нової техніки, запустити рекламу по конкурентам? Продати послуги з перетяжки меблів, а хто заважає запустити рекламу на тих, хто дивиться як полагодити меблі? Ви можете запустити рекламу про продаж дверей на тих, що цікавиться ремонтом. Або запустити на канали з тематикою ремонту рекламу студії дизайну. Категорія « Краса » відкриває велику аудиторію для тих, що продає одяг, взуття або косметику. Люди дивляться огляди нових IPhone? Чому не запропонувати наш товар з привабливими умовами їм тут і зараз? Продати більше піци в своєму районі?

Люди дивляться кіно, шоу, анімацію в YouTube. А це один з варіантів для реклами піци/доставки їжі в конкретному районі міста, чи не так? Адже люди після важкого робочого дня хочуть розслабитися, а не готувати?

А давайте розіб’ємо нашу аудиторію на чоловіків і жінок і проаналізуємо, що серед них популярно:

А нічим практично. Всі українки й українці дивляться практично однакові канали (правда чоловіки менше розважального контенту).

А ви знали, що чоловіки більше ставлять лайків, ніж жінки? Цікаво, чи не так …

Запитайте, а в чому тоді різниця між звичайним ТБ і YouTube?

Тобто найчастіше ТВ ставлять фоном, і особливо не концентруються на змісті інформації, а хвилина реклами на ТБ коштує точно не 5 копійок за перегляд на відміну від YouTube.

Так-так … Смартфон – це вже давно не тільки засіб зв’язку, а й медійний розважальний центр.

Але важливо враховувати, що на смартфонах ролик повинен бути вже іншим за своєю суттю.

У вас є всього кілька секунд, щоб привернути увагу користувача, адже у нього є можливість переключити моментально вашу рекламу.

Ну окей скажіть ви, все круто, велике охоплення, чоловіки жінки, а що мені з того запитаєте?

А давайте детальніше.

Чи знаєте Ви, що навіть якщо немає прямих конверсій/замовлень з відео реклами, вона значно впливає на зростання брендового трафіку і попиту на замовлення продуктів.

З графіка бачимо, що приріст кліків на 31%, показів на 19% і підвищення показника КЕП на 10%. Тобто, якщо Вам необхідно підвищити попит на існуючий продукт, або магазин, або сформувати попит на новий продукт, в цьому може допомогти відео реклама.

Пройшли вже давно часи, коли користувачі один раз заходили ан сайт, бачили привабливо пропозицію і здійснювали замовлення. Зараз у користувача є можливість переглянути кілька сайтів, погуглити ціни та інше. Кількість комунікацій з вашим сайтом зростає в кілька десятків разів (а то й сотні).

А нам не потрібно, щоб він просто дивився на товар на нашому сайті, нам потрібно, щоб він купив. Так чому ж за допомогою відео рекламі теперь не підвищити його лояльність до нас?

Чи не хочете приріст до конверсії + 33%? При цьому Розходяться на конверсії знизяться.

Як можна взаємодіяти з аудиторією?

Які інструменти можна застосувати?

Не важливо Ви великий або маленький бренд/компанія. Важливо тільки те, що Ви хочете отримати в результаті і за якою ціною. YouTube – один із способів комунікації зі своєю аудиторією.

Будьте першими, хто буде використовувати нові інструменти, тестуйте і пробуйте.

І нехай прибуде з Вами сила ефективної контекстної реклами.

Яна Ляшенко
Оцініть автора
Adwservice
Додати коментар

Сергій Шевченко Google-логіст GoogleLogist
GoogleLogist
Пакет послуг «90 днів Google реклами», допоможе зробити Вашу рекламну кампанію не тільки вигідною, а й збільшити продажі з неї