Як пройти «Підтвердження рекламодавця» для фізичної особи у Google Ads

"Advertiser's Confirmation" for an individual Контекстна реклама
 

Всім привіт. Мене звати Яна Ляшенко. Я Google логіст. В сьогоднішньому відео будемо допомагати вам розуміти, чому не можете пройти перевірку особистості рекламодавця для Google Ads для фізичних осіб. Тобто в мене є окреме відео для юридичних осіб. Є окремо для ФОПів і для фізичних осіб.

Хто є фізичною особою, без реєстрації як ФОП?

Що таке фізична особа? Це не ФОП. Це суб’єкт, який не веде господарської діяльності. І ви ось отут в платіжному профілю заведені наступним чином як Фізична особа. Фізична особа. Все.

Вказання типу рахунку

Що для вас актуально буде? Перше, бажано, щоб країна платіжної адреси співпадала з тим, що у вас є в документах. Ну якщо ви громадянин України, то самі розумієте, це повинна бути Україна. Наступне. У вас повинен бути обов’язково вказаний тип рахунку «Фізична особа».

Як подати запит на зміну назви організації?

Знаю, що дехто помилково вказував, наприклад, «Організація» і вказував «Платник ПДВ». Ребятки, треба переробити свій платіжний профіль на фізичну особу. Як це робиться? В вашому акаунті або доступна така кнопочка «Подати запит на зміну назви організації». Або ви нажимаєте «Довідка». Шукаєте «Зв’язатися з нами», подаєте запит. Або по цьому посиланню ви знаходите… Зараз дам посилання. Ось «Запит на зміну назви організації». Клікаєте, нажимаєте, кажете «Хочу замінити». Вони присилають форму. Ви заповнюєте всі ті пункти, які вам потрібно змінити. Навіть якщо це там якась одна буковка або галочка. Все це так і вводите.

Вказання індивідуального ідентифікаційного номера

ІНН. Якщо ви будете його подавати, а скоріше всього ви його будете подавати в документах, то краще його відразу вказати. Так буде швидше.

Як правильно заповнити ім’я та прізвище?

Наступне, ім’я, прізвище. Ось отут важливо, не підходить ім’я або просто прізвище без імені. Не підходить ім’я, наприклад, англійською чи російською мовою. Потрібно так як у вашому паспорті написано. Не підходить, наприклад, з помилками граматичними чи ще щось. Пусте. Назва вашої організації чи щось типу такого.

Якщо ви фізична особа, фізична особа в податковому статусі – ви подаєтесь на перевірку. Будь ласка, ось отут треба, щоб у вас ім’я, прізвище звучало так як написано у вас у паспорті.

Вказання адресних даних

Адреса, місто, область так як у вас є в тих документах, які ви будете подавати. Ті, хто там переселенець, змінили там проживання та інше, пам’ятайте, що для вас ось у цьому блоці різноманітних документів також є ось оцей блок – дозвіл на проживання. Ваша змінена посвідка на постійне проживання, документи про зміну реєстрації та інше. Ви їх також вказуєте обов’язково. Тобто це все ви, щоб воно просто співпадало з тими документами, які ви будете подавати. Це дуже принципово, важливо. Не забувайте про це.

Важлива інформація для киян при вказанні адреси

Ще також для киян важлива інформація. Якщо ви тут пишете місто Київ, то в області не вибирайте Київську область. Також обирайте Київ. Тому, що Київ і Київська область – це два окремих регіони. Ну і поштовий індекс, щоб співпадав.

Зазначення телефонного номера

І ще один важливий нюанс. Номер, номер телефону обов’язково вказувати реально. Не свекрухи, не бабусі, не кума, не зятя, не дитини. Ваш, щоб можна було до вас зателефонувати і зв’язатися з вами.

Тому що отут, якщо подивитися на підтвердження, ось від свого імені, наприклад, фізична особа, то потрібно надати свій номер телефону, щоб підтвердити особу. «Якщо ми не знайдемо збігів після п’яти спроб, то можемо попросити надати документи для підтвердження особи». Ну, тобто вони можуть або вам зателефонувати або погуглити ваш номер телефону, умовно. Зазвичай, вони можуть зателефонувати, спитати вас.

Подача запиту на перевірку платіжних даних

Тобто, якщо у вас всі дані співпадають. Якщо вони не співпадають – подаємо запит. Ось запит на зміну імені. Всі посилання будуть внизу. Якщо ж все співпадає, ваша задача відкрити свій акаунт під тим е-мейлом, під яким ви створювали платіжний профіль. Це не пошта під якою ви даєте доступ «Безопасность в режимі адміністратор». Це пошта під якою ви створюєте цей платіжний профіль. Він може відрізнятися від того. Подаєте запит на перевірку. Прикріплюєте документи. Все. Далі просто чекаєте інформацію, що вам дадуть.

Можливість отримання запиту про підтвердження комерційної діяльності

Єдиний нюанс, що можуть попросити надати документи підтверджуючі комерційну діяльність. Вона от на фізичних особах може частіше всього прилітати. Чому прилітає підтвердження комерційної діяльності? Є нюанси або в тому, що ваше доменне ім’я або хвіст, який за ним тягнеться, бо є же ж така ситуація, коли сайти перестворюють, купа сайтів робиться. Може десь тягнеться за вами історія якась і це ідентифікується як один і той же сайт в різних рекламних акаунтах.

Або, наприклад, є нюанси до бренду, який ви будете продавати. Ну в чому ці нюанси? Вони хочуть впевнитися, що ви в принципі ведете господарську діяльність. І що ви не десь його там на чорному ринку закуповуєте. Зазвичай, можуть запитати документи від реселлера. Хто вам їх продав, право з власності на сайт, що це дійсно ваш сайт. Можуть запитати, наприклад, переписки з постачальниками, наприклад. Документи якісь, счета-фактури та інше. То, відповідно, доведеться їх подати.

Чи буде Google якось там критикувати за те, що ви там фізособа, а тут ви подаєте господарські документи? Не знаю, якщо чесно. Тому що в мене таких ситуацій, ну, практично, не було. Був один запит від людини, яка в такі ось комбінації зіставилася, то там все рівно довелося подавати цей набір документів. Хоча там була фізична особа.

Тому треба вам, відповідно, заводити ті дані так як, щоб було зручно, відповідно. Зручно подавати, підтверджувати цю всю історію. Для того, щоб воно проходило значно простіше, ніж це могло, наприклад, в цих ситуаціях, коли ви десь помилилися.

Набір документів для підтвердження фізичної особи

Тож, ще раз. У вас є набір документів для фізичної особи. Просто для фізичної особи подаєте по максимуму, що у вас є. Ось якщо є ось набір цих сторінок. Чудово. Закордонний паспорт? Давайте закордонний. Посвідчення? Все лупіть туди відразу, для того і підписуйте ваші файлики, щоб не було такого, що вам відмовили що якісь документи не співпадають. Ви впевнені в тому, що ви документи, то подали, а там якийсь файлик, наприклад, загубився. Поняття не маю чи там все автоматизовано, наприклад, виводиться їм інформація, вони її перевіряють. Чи вони просто беруть ваші документи звіряють з вашим платіжним профілем.

Не сиділа в відділі модерації. Але на прикладі податкової, в якій трішки працювала, скажу, що дуже часто тіряються якісь документи, письма, файли, прочее. Просто того, що людина неуважна, їй впадло це співставляти та інше. Враховуючи відношення Google до тих, хто йому платить гроші таке, то я не здивуюсь, якщо воно так дійсно і робиться. Тому чим ви більш змістовніше до цього підійдете, з точки зору, як такий матьорий бухгалтер, все чотенько, все було, все співпадає, то тим менше проблем у вас, в принципі, виникне в майбутньому для того, щоб підтверджувати свою якусь там особистість для Google.

Заключення

Все. В принципі по вашим ось таким ось моментам, нюансам в мене все. Було корисно? Чекаю від тебе лайк. Якщо залишились запитання, Welcome to блоку коментарі. Або я залишаю завжди в описі відео своє посилання на Telegram. Ви можете мені завжди написати.

 

Яна Ляшенко
Оцініть автора
Adwservice
Додати коментар

Сергій Шевченко Google-логіст GoogleLogist
GoogleLogist
Пакет послуг «90 днів Google реклами», допоможе зробити Вашу рекламну кампанію не тільки вигідною, а й збільшити продажі з неї