Adwservice – Провідний Партнер Google у 2022 році

Провідні партнери Google Новини

Агентство цифрового маркетингу “Adwservice” (м.Київ) набуло статусу Провідного Партнера Google у 2022 році.

Агентство допомагає бізнесам масштабуватись та максимізувати прибуток за допомогою інструментів Google-реклами для країн США, Канада, Австралія, ЄС, Україна та Росія. Ознайомитись з повним списком послуг можна на сайті adwservice.com.ua.

Цього місяця в рамках нової програми Google Partners найкращі у світі компанії, що спеціалізуються на цифровому маркетингу, набули статусу провідного партнера Google.

Програма Google Partners у 2022 році значно змінилася. Це стосувалося вимог до Провідних Партнерів та переваг, які вони отримують для більш ефективного проведення кампаній у Google Рекламі для своїх клієнтів.

“Статус Провідного Партнера має лише 3% компаній України, які беруть участь у програмі Google Partners. Він присвоюється агентствам, які показують найкращі результати та виділяються на тлі інших прагненням підвищувати кваліфікацію, знаходити нових клієнтів та допомагати їм у розвитку бізнесу. Від нас партнери отримують всебічну підтримку та ресурси. Стати Провідним Партнером – велике досягнення! Вітаємо!”

Даванг Ша (Davang Shah), старший директор з маркетингу в Google Рекламі

Adwservice входить до обраної групи Провідних Партнерів – учасників програми Google Partners. Ця програма розрахована на агентства та фахівців, які управляють обліковцями рекламодавців у Google Рекламі. Участь у ній дає доступ до інноваційних інструментів, корисних ресурсів та інших бонусів, що дозволить проводити для клієнтів більш успішні кампанії.

Наша команда AdwService Сфокусована лише на рекламі Google. Це дозволило нам відточити майстерність у цьому напрямі. Ми прокачали навичку масштабування рекламних облікових записів з акцентом на збільшення прибутку клієнта.

Наше завдання – допомагати бізнесам зростати та максимізувати прибуток

за допомогою Google реклами за рахунок більш ефективної роботи

за допомогою регламентації всіх процесів усередині команди та впровадження відділу контролю якості

Сергей Шевченко
Оцініть автора
Adwservice
Додати коментар

Сергій Шевченко Google-логіст GoogleLogist
GoogleLogist
Пакет послуг «90 днів Google реклами», допоможе зробити Вашу рекламну кампанію не тільки вигідною, а й збільшити продажі з неї